Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vennél eldobható, műanyag...

Vennél eldobható, műanyag tányérokat, hogy megspórold a mosogatás idejét? Vagy hogy oldanád meg?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 09:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
(Megírhatod, mekkora a család)
2020. máj. 29. 09:30
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Tudod?! Biologiai labnyom?! :)


Tul nagylabon szeretnel elni ... nem tul meno mostansag.


Mi bajod amugy a mosogatassal? Feltalaltak mar a mosohato gepet is.

2020. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
h=g
2020. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát...mentalistának azért ne menj :D
2020. máj. 29. 10:03
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mond meg kerlek milyen valaszt szeretnel olvasni es eskuszom leirom.
2020. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
feltettem egy kérdést, és te már kombinálsz mindenfélét belőle. nem tudok mit reagálni ezekre...
2020. máj. 29. 10:16
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Pedig én is nagyjából ezt akartam írni, mint a 2-es. (A személyedet ért kritikát leszámítva)

Nekem - biológiai lábnyomtól függetlenül is - nem esztétikusak ezek az eldobható, leheletvékony műanyag tányérok.

Mosogatógépünk van, de amikor még nem volt, akkor sem merült fel a gondolata, mert egy-egy balatoni halsütödében még elmegy, vagy egy 100 fős buliban, egyébként nem.

Ha egyszemélyes a háztartás, miből áll elmosni azt az egy tányért?

Ha meg mondjuk 5 személyes, akkor tényleg szeméthegyeket termelsz.

DE...!

Ha te egyedül vagy és neked megfelel, akkor ne foglalkozz senkivel és tekintsd tárgytalannak a véleményemet!

2020. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk néha régebben, amíg még nem volt mosogatógép. De akkor is csak olyan alkalmakkor, amikor sokan(10+ fő) jöttünk össze és nem valami igényes családi vacsora volt(pl. kerti parti haverokkal). Egyrészt, mert másnap sem akart az ember egy órát vagy még többet utána mosogatni, másrészt meg addig is ott állt volna a mosogatóban a hegynyi piszkos tál. Most már nem vennék ebből a célból, mert a mosogatógépbe simán be lehet tenni akár egy egész piszkos étkészletet és nem zavar ott senkit.
2020. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem gond elmosni pár tányért, mindennel együtt nagyjából 5 perc. A főzőedényeket nem szeretem mosogatni, abból vennék eldobhatót ha feltalálták volna már. Így marad a mosogatógép.
2020. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem vennék. Négyen vagyunk alapesetben, de ha mondjuk szuletesnap van és mindenki itt van, akkor 15en. Vacsora, torta, kávé-et sincs egy órányi mosogatás. Amúgy van mosogatógépem, annak pl 3 óra a leghosszabb programa
2020. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!