Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az, ami kifejezetten...

Mi az, ami kifejezetten irritál, ha más csinálja a konyhában?

Figyelt kérdés

És neked abból az ételből kellene enned. (Mert vendégségben vagy pl)


Pl. Engem a kiengedett haj, meg a kaja fölé vakarózás irritál egy "szakácsnál". Vagy a kézmosás hiánya, ha olyan ételt eszünk, ami nem lesz hőkezelve.


2020. júl. 26. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Utálom mikor a barátom mosogat. :D
2020. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D
2020. júl. 26. 16:54
 3/18 Mansour ***** válasza:
100%

Nyers húst fogdos, és utána nem mos kezet, csak mondjuk megtörli egy konyharuhában. Utána azzal a kézzel csinálja a salátát vagy vágja a kenyeret, vagy hasonló.

Meg az, amikor elmosnak valamit mosogatószerrel, de nem öblítik le rendesen, csak egy pillanatig alátartják a folyóvíznek, vagy csak belemártják egy öblítővízbe.

2020. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha főzés közben kóstolásnál megnyalják a kanalat és azzal kavarja tovább.
2020. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy mosogatnak el, hogy zsíros, mocskos marad a tányér...
2020. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
80%
1.es elázik a konyha? Nálunk az van :D
2020. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a mosogatás... Hát kérdem én, miért van ott a szivacs és a mosogatószer, ha nem képesek használni?

Meg ha nem takarítanak össze maguk után

És igen, a kiengedett haj, főleg akkor, ha bele is hullik a kajába

2020. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor minden keverés után lenyalják a fakanalat.
2020. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nem vágják ki a paradicsom csumáját
2020. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A higiénia hiánya mindenestől felforgatja a gyomromat, eleve nem eszem olyan helyen, ahol látom, hogy senki sem mosott kezet főzés és terítés közben, mert ott nyilván az edényeket és a felületeket sem tartják tisztán. Ha megsértődnek, hát megsértődnek. Attól is rosszul vagyok, amikor valaki a fakanálról kóstolgat (nem érdekel, hogy a baktériumok a hőkezelés során elpusztulnak utána, akkor is gusztustalan, semmiből nem áll elővenni egy külön kanalat a kóstoláshoz), vagy úgy mosogat, mint anyám: teleengedi a mosogatót, két mozdulattal áttörli a tányérokat a habos vízben, és aztán úgy, ahogy vannak, habosan, ételmaradékosan átteszi őket a másik medencébe csepegni. Nem vagyok akkora bakteriofób, hogy kihipózzam a Domestost, de a konyhában azért legyen már tisztaság, basszus. Amikor én főzök, az is nagyon zavar, ha a kezem alá nyúlkálnak "segítési" céllal.
2020. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!