Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az, ami kifejezetten...

Mi az, ami kifejezetten irritál, ha más csinálja a konyhában?

Figyelt kérdés

És neked abból az ételből kellene enned. (Mert vendégségben vagy pl)


Pl. Engem a kiengedett haj, meg a kaja fölé vakarózás irritál egy "szakácsnál". Vagy a kézmosás hiánya, ha olyan ételt eszünk, ami nem lesz hőkezelve.


2020. júl. 26. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar mikor nagymamám 2 db tányért kb. 320 évig mosogat ... Órákig tud mosogatni 2 fakanalat meg 3 tányért kb... Hihetetlen . És ha szólok hogy miért folyik még mindig a víz én vagyok a hülye..
2020. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#10 én anyám sem szereti leöblíteni a habot ...

A nyers húsos konyharuha, na az tééényleg....

2020. júl. 26. 19:25
 13/18 A kérdező kommentje:
#11, de nagymamád alapos legalább!
2020. júl. 26. 19:25
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#11 Inkább ez, mint amikor valaki úgy mosogat, hogy egyszer végigsimít a tányéron a kezével(!), és ennyi. :D

Mondjuk a vizet tényleg elég lenne csak addig megnyitni, amíg leöblíti a mosogatószert, azt is utálom, mikor valaki egyfolytában folyatja a vizet.

2020. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A másik, ami még eszembe jutott: Kolléganőm amikor elmosogat, nem csavarja ki a szivacsot, szimplán ott hagyja állni a vízben. Jól bepossad, és még elmosogat vele párszor. 😤
2020. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Nem szeretem mikor valaki használja a szivacsot és vissza dobja a mosogatóba és elkeveredik legalulra, és ki kell bányászni a mosatlan alól.
2020. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Családon belül XY elmosogat és mikor venném ki a tányért vagy akármit akkor zsíros az egész. Lehet kicsit hülyeségnek hangzik, egy vicces odaszólás szokott történni annak aki utoljára mosogatott és le is van tudva :D
2020. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még, hogy amikor tésztát vagy fasírtot gyúrnak felfluxozott kezekkel. Én nem tudom miért nem lehet levenni addig a gyűrűket, karkötőt.
2020. aug. 8. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!