Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Attól kérdezném aki már evett...

Attól kérdezném aki már evett is, a mochi finom? Mihez hasonlít az íze?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, én nagyon szeretem. Nem tudom semmihez sem hasonlítani, kicsit talán nyers tésztára emlékeztet, de van egy speciális állaga. A klasszikus vörösbabbal töltve isteni, én nagyon szeretem, csak sajnos ájulásig eszem magam belőle.
2020. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk senkinek nem jött be, egyszer kóstoltuk, de kifordult a szánkból.
2020. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt mondanám, hogy kicsit olyan mint a nyers tészta. Nagy reményekkel álltam neki a csokisnak, de ehh, nagyon rossz volt. Megközelítőleg se volt csoki íze. Licsiset vettem még, de az még rosszabb volt. Bármennyire is szeretem a japán édességeket, mochit biztos nem eszek többet.
2020. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. aug. 3. 12:48
 5/10 Mansour ***** válasza:
100%
Van egy ilyen rágócukor-szerű állaga, az íze pedig enyhén édes rizspépre emlékeztet, kicsit nyers rizs aromával, pedig gőzölt rizsből készítik. Szerintem finom, különösen a vörösbabos töltelékkel.
2020. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem ettem de szeretnék. Hol lehet ilyet be szerezni?
2020. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mansour ***** válasza:

Rendelhetsz innen: [link]

Ez a legfinomabb fajta (legalábbis abból, amit kóstoltam).

2020. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én eddig ilyen zöld kókuszosat és mogyorósat ettem, nagyon finom, ilyen nyúlós, puha, ragacsos tésztája van. Egyik kedvenc desszertem lett.
2021. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elöször a sima babosat kóstoltam, elsöre nem ízlett de aztán megkóstoltam még egyszer hetekkel később és akkor már ízlett nagyon. Amúgy a zöld teás volt talán a legjobb. Meg a szezámos, annak olyan az íze mintha mák lenne benne.
2021. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon finom, különösen a földimogyorós és a fekete szezámmaggal töltött verzió, de rettenetesen édes és egy kis méretű darab is rendesen eltelít.

A tésztájának az állaga kicsit olyan, mint a gumicukor és a nyers tészta keveréke. A földimogyorósban konkrétan édes mogyoróvaj van, a fekete szezámmagos tölteléke pedig kicsit olyan, mintha a nagymamád mákos bejglijének a töltelékével megtöltenének egy képlékenyebb gumicukrot. (A fekete szezámmagnak eleve olyan íze van, mintha a mák és a szezámmag keveréke lenne.)

Én “Q-betűs márkájú” verziót vettem (ez az egyetlen karakter, amit a nevéből ki tudtam venni 😅). Ettől nem kell rettegni, mert miközben rágod, olvad.

2021. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!