Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A BubbleTeáról lennének a...

A BubbleTeáról lennének a kérdéseim. Aki ivott már ilyet, milyen volt? Finom, vagy rossz, és leginkább milyen teára hasonlított? Milyen ízváltozatokban lehet kapni? A tápiókabogyó töltött valamilyen töltelékkel, vagy azt is mi választhatjuk ki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon finom! Amikor én kóstoltam egy rendezvényen, akkor lehetett választani teát, zöld tea, jázmin tea, fekete tea, stb. Aztán mondták, hogy válasszak ízt, ilyen szörp féleség volt. Abból is nagyon sokféle volt. Ananász, eper, málna, kókusz, alma, szőlő, rágógumi, citrom, narancs, menta, stb...

Aztán lehetett bele kérni különböző színű zseléket, az annyira nem volt nagy szám. Én amikor először kóstoltam kértem bele ilyen zselé darabokat, mert nem tudtam, hogy milyen és azt hittem, hogy majd finom lesz, aztán mikor másodszor vettem ilyen teát akkor már nem kértem bele ilyen zselét, csak gyöngyöt.

A tápióka gyöngy töltött. Nagyon finom ezt mindenképpen kérj bele. Amikor én kóstoltam akkor volt 4-5-féle gyöngy és én mindegyikből kértem bele.

Az volt benne a legjobb!

A gyöngyből is nagyon sokféle változat van!

Meggyes, epres, málnás, citromos, narancsos, ananászos, stb, stb.

2013. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ha egyszer járok olyan helyen ahol lehet kapni, biztosan kipróbálom! :)

2013. nov. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!