Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért sírok ittasan?

Miért sírok ittasan?

Figyelt kérdés

Nem ez a kérdés, csak az oldal nem engedte kiírni.

"Te is sírsz ittasan?" - Ez lett volna az eredeti kérdés.


Én 10/2-3x igen. Ha rám törnek a negatív gondolatok :(

20/f



2020. aug. 12. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem iszok, de van ismerősöm aki sír szóval ja xD
2020. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Azert sirsz ittasan, mert "dilis" vagy ... tele vagy feszultseggel amit jozanul elnyomsz magadban, ha bepialsz akkor nem tudod fegyelmezni magad ezert feltor beloled a feszultseg.
2020. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Per pillanat józan vagyok és sírok.


Egyébként meg ezt az elvet követem: ' soha ne igyál azért mert rossz kedved van, azért igyál hogy még jobb kedved legyen' .

2020. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen van benne benne valami, tele vagyok feszültséggel, frusztrációval, pont ezért iszom.

És 3-as igen, mindig azért próbálok inni, hogy jobb kedvem legyen de ez nem olyan egyszerű.

2020. aug. 12. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tele vagy feszültséggel nem biztos hogy az alkohol fogja feloldani.
2020. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem tudják, hogy az alkohol többnyire nem generál új érzelmeket, hanem a már meglévőket erősíti fel, így az okok itt keresendőek (bár tudom, hogy ezt nem kérdezted, vedd fun factnek:))

Hogy a kérdésre is válaszoljak, én nem igazán sírtam még részegen, vagy ha igen, akkor nem komolyan, csak egy kis pityergés táncszünetben és nem is igazán ismerek embert, aki szokott.

Legkomolyabb kapcsolatom ezzel a jelenséggel, hogy a Bűn és bűnhődésből az a kedvenc jelenetem, amikor Marmeladov részegen a lányáról beszél és elsírja magát

2020. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a ritka ha nem sírok 😂 valahigy előjönnek a piától a negatív gondolataim
2020. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egyszer sírtam ittasan de akkor kiadtam magamból mindent
2020. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!