Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az miért van hogy valaki...

Az miért van hogy valaki nagyon sokat eszik, de mégis olyan mint egy nádszál, valaki meg nem eszik sokat mégis duci?

Figyelt kérdés
Ez olyan igazságtalan. Szerintetek is?
2020. okt. 6. 18:10
 1/8 anonim válasza:
73%

Én abban hiszek, illetve a tapasztalat is azt mutatja, hogy az egészségtelen étkezés valamilyen módon előjön. Más életszakaszokban és más módokon, de megvan az ára. Aki nagyon vékony, pedig sokat eszik vagy a bőrén vagy később szenvedi el általában.


Persze biztos vannak kivételek, de én ezt gondolom :)

2020. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem igazságos. Genetikai különbségek, a bélflóra, egy csomó minden belejátszik.


De ha ez megnyugtat, az egészségtelen táplálkozásnak nem a hízás az egyetlen kockázata. IR-t, cukorbetegséget, szívbetegséget, nemalkoholos zsírmájat hízás nélkül is lehet kapni, ha nem megfelelően táplálkozol. A magasra ugráló vércukorszint idővel megbosszulja magát.

2020. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Viszont én hízékony voltam mindig, ezért figyeltem magamra. Aki nem volt hízékony, az meg nem, és 30 körül sokan elhíztak.
2020. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt a genetika miatt van.
2020. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Genetika

Gyorsabb anyagcsere

Pajzsmirigy túlműködés

2020. okt. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyagcsere, genetika és a kaják minősége. 18 évesen én is kákabelű voltam, ha fel is jött pár kiló hamar le is ment, aztán 27 évesen 70 kiló lettem, 30 évesen 65 vagyok szeretnék 60 lenni, edzek is rendszeresen, csak a kajára nem figyelek, illetve sokkal hamarabb felcsúszik 1-2 kiló és sokkal nehezebb leadni, már nem olyan az anyagcserém, mint 10 évvel ezelőtt.
2020. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha napi 1x eszel még ha minőségit is hízni fogsz a tested automatikusan zsírt energiát tárol el hogy jobbab bírd ergó rakódik rád bőven.

Egy nap 4-5 étkezés kell reggeli tizorai ebéd uzsi vacsora

Az anyagcserének is kell ez. No de a munkánkhoz mérten mert ülő munka mellett és fizikai munka mellett a fogyasztott ételre is figyelni kell nem mindegy h 5 szenevics v 1 szenya 1 alma magokkal vagy egy pörkölt leveskombó az egyik főétkezésünk

2020. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bélférges
2020. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!