Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Versenyszerű úszáson beszólnak...

Versenyszerű úszáson beszólnak egy kezdőnek ha nem nádszál vékony de próbálkozik?

Figyelt kérdés
Mostantól minden pénteken gerinctorna miatt úszásra kell mennem. Apa kérdezte, hogy nem akarnék-e versenyszerűen úszásra járni, és talánt mondtam. Azért mert ha beszólnának nekem az alakom miatt akkor inkább kihagyom a szégyent, de ha nem azért járnak oda, hogy kinevessék a másikat akkor szívesen mennék.

2016. okt. 18. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem késő elkezdenem, ha esetleg menni akarnék?

Csak mert már 15 éves (lány) vagyok. Amúgy, 163 cm és 63, valamennyi kg.

2016. okt. 18. 18:27
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nyugodtan menj, nem dedósok közé mész(gondolom), mert ezt csak ők jegyzik meg. Ha szeretsz úszni, akkor az ő véleményük akkor sem számít. Nem lehet mindenkinek tökéletes az alakja, ott sem lesz valószínüleg mindnek kockahasa izmos lábbal.
2016. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

A sport -- sok más mellett -- megtanít arra, hogy a győzelmet és a vereséget is el kell fogadnunk, és tanulnunk benne. Nem lehetünk mindenben a legjobbak, akár sporteredményben, akár külsőre. A sport értelmes elfoglatságod ad az embernek és az itt tanult önfegyelem miatt aligha fognak egy sportoló közösségben cikizni. 13 éves vagy, most van a tested alakulóban. A rendszeres mozgás minden élekkorban fontos, de most különösen. Te már felismerted, hogy van rajtad pár kiló felesleg, most itt ha lehetőség, hogy renszeresen sportolj és tégy ellene. Ha keményen ezdel, az meg fogja hozni társaid elismerését is, cikizni nem fognak sem a külsődért, sem azért, ha nem megy valami tökéletesen. Ősz van, az alakformálást a következő nyárra most kell kezdeni. Ha rendszeresen mozogsz, jövő nyárra remek alakod lehet, és meg sem fordul majd benned ez a kérdés.

Kitartást kívánok hozzá! Szerintem próbáld meg!

2016. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!