Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit eszel gyakrabban, kész...

Travis83 kérdése:

Mit eszel gyakrabban, kész kaját (mikrózott fagyasztott, meki, étterem, stb), vagy az otthon frissen készíttetett?

Figyelt kérdés
Tény, hogy sokan utálnak sütni-főzni, másoknak pedig egyszerűen nincs idejük rá, ezért nagyon gyakori a "rendeljünk egy pizzát" életmód, meg amikor a hűtő is teli van fagyasztott kész ételekkel. Az érdekelne mi megy most többségben, a kész kaják vagy az otthon elkészítettek?

2020. okt. 9. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én két-három napra előre főzök. Kollégista vagyok, és minden főzés iszonyú macerás. (Messze van a konyha, mindent a szobából kell kivinni, a "konyhában" két külön szobában van a mosogató és pult meg a gáz. Ráadásul egy csap van, szóval minden alkalommal amikor víz kell kézmosáshoz, akármihez, sorba kell állni.)
2020. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11: Egyszer ezen is túlleszel. :)
2020. okt. 10. 18:47
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon eszem otthon. Reggel csak egy kávét iszom. Munkahelyen van reggeli, ebéd, vacsora. Hogy miből készül nem tudom. Ha korán végzek hazafelé beugrok még a mekibe. Otthon este már csak egy sört iszom. Nemrég voltam vérvételen, minden tip-top.
2020. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13: Hány éves vagy? Az egészségtelen táplálkozás utóhatása hosszabb folyamat, de ha pl 10 éven keresztül így eszel, akkor olyan 40 vagy 50 éves korod után könnyen lehet, hogy nem lesz már olyan egészséged, mint annak aki egészségesebben táplálkozik. Magas vérnyomás, koleszterin, cukor, és még sok-sok más. Persze nem csak a táplálkozástól függ, de az is megy mértékben hozzájárul, sőt!
2020. okt. 11. 00:39
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok. Amúgy a munkahelyen igyekszem egészséges kajákat enni, szerencsére van választék. Sajnos nem mindenki ér rá arra, hogy naponta órákat töltsön főzéssel, és én a kevés szabadidőmet nem erre szeretném fordítani. Ha úgy tennék, gyakorlatilag semmi másra nem maradna időm. Persze ha valakinek a főzés a hobbija vagy egy egész családot étkeztet, az más kategória. Én egyedül élek, és egy főre főzve anyagilag sem járnék sokkal jobban.
2020. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritkán eszem gyors éttermekben, inkább a házias ízeket kedvelem, és nagyon szeretek főzni is :)
2021. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!