Miket ettél ma?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Reggeli: 1 szelet vajaskenyér, chilis felvágottal és majonézzel, 1-1 szelet vajas és nutellás fonottkalács, tea

Éjszakás műszak miatt délután 3-ig aludtam, utána "ebédeltem" csak: gombaleves és carbonara tészta (tegnapi maradékok), kávé

Vacsora: palacsinta, kávé (aztán megyek megint éjszakára)

2020. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Rakott káposztát és almát.


A nyavalygóknak: ez a kérdés pl tök jó arra hogy a kérdező is, és az erre tévedők is ötleteket merítsenek, ha épp fogalmuk sincs, mit kéne főzni vagy enni a következő napokban. Ha nekem nem szimpi egy kérdés akkor nem kattintok bele, ezzel időt spórolok magamnak, és megkímélem a negatív energiáimtól a többieket 🤷‍♀️

2020. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%

Reggeli: 1 sajtos hamburger

Ebéd: 3 tányér marha babgulyás füstölt hússal

Vacsora: Még nem fogyasztottam.


27F

2020. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Reggelire kapros omlettet. Ebédre egy doboz "magyaros gulyasleves" névre hallgató cuccot - külföldön élek - aminek köze nincs a gulyásleveshez, de én szeretem, főleg ha esős idő van. 😎 A vacsora ázsiai paprikas belszincsikok volt rizzsel.

Ma a reggelim feta sajt kaporral -imádom a kaprot-, ebedre valószínűleg egy szendvics, mert nálunk a vacsora a főétkezés, az pedig kpjoghurtban pácolt csirkemell lesz sultkrumplival

2020. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli tejeskávé vajaskifli felvágott.

Ebédre karalábé főzelék utána mákos guba

Vacsora sajtos-omlett pirítóssal és egy dobozos Kozel.

2020. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

R: gyümölcsös müzli

E: hagymás bab

U: paradicsom

V: lecsó (lesz)

2020. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!