Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen italt szoktatok inni...

Milyen italt szoktatok inni télen a Starbucksban?

Figyelt kérdés
Vidékről költöztem egy nagyvárosba és eléggé rászoktam nyáron a Starbucks frappuccinoira. Viszont azok hidegek már nekem ilyenkor. Mit ajánlotok helyette? Mi az ami nektek bevált? Nézelődtem már a neten is, de jobban örülnék személyes véleményekre az italokkal kapcsolatban. Persze tudom, hogy ízlés kérdése is, de nem vagyok annyira válogatós típus, szívesen kipróbálnék végre valami újakat is. A teák nem érdekelnek elsősorban. A többit szívesen meghallgatom😊

#ital #Starbucks #Melegital
2020. nov. 4. 11:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
A kedvenc italom a szójatejes chai tea latte volt víz nélkül, de már kerülöm a cukrot, úgyhogy áttértem a szójatejes macha latte-ra. Mindkettőt melegen fogyasztom, nyáron is. Utóbbit csak reggel, mert magas a koffeintartalma.
2020. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
20%
#11: még abban is 32 gramm cukor van, csak kicsivel kevesebb, mint a chai tea lattéban (42 g), úgyhogy ha már Starbucks, szerintem mindegy, melyiket iszod.
2020. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
Nyáron nekem is a frappucino esik jól, ilyen időben pedig a matcha latte. Szezonális italok közül a sütőtökös és a mézeskalácsos latte, illetve tavaly volt valami brownies forró csoki, ami most nem tudom, hogy van-e, de az is finom volt :)
2020. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#9 Ritka undorító stílusod van! Remélem, ha te egyszer segítséget kérsz másoktól, akkor hasonló válaszok fognak érkezni neked😉Illetve az összes többi kommentelőnek aki csak az észt osztani jött.

#10- es ez továbbra se érdekel, mivel nem ez volt a kérdésem. Ne idd ha nem tetszik, ennyi...

Álmomban nem gondoltam volna, hogy felteszek egy teljesen normális kérdést és ide jön ugatni az összes okos nekem, hogy miért ne ott kávézzak 😂Magyar társadalom 😂Szánalmas! Azt hiszem el tudom dönteni már ennyi idősen, hogy mit iszok és mit nem..

Az utolsónak pedig nagyon köszönöm!

2020. nov. 4. 15:06
 15/27 A kérdező kommentje:

#11- nek is köszönöm😊

#12 akadj már le erről a témáról, hogy miben hány gramm cukor van🤣

2020. nov. 4. 15:07
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként abban igaza van a cukrosnak, hogy néha már annyira édesek a termékek, hogy az az élvezeti érték rovására megy. Ráadásul a szójatej is édes, bár nyilván nem hozzáadott cukortól. Ezért pl. amikor chai lattét ittam, mindig kértem, hogy felezzék meg a chaitea szirup mennyiségét. Van egy standard, hogy kis adagba ennyi pumpálás, nagyba annyi és 1-2 pumpálással kevesebb jelentősen javít rajta. De most már chai lattét csak otthon főzök. (14:55 voltam)
2020. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%

Igen, engem is az zavar, hogy a jó kávé cukor nélkül az igazi. A rossz kávéba kell cukor, hogy elvegye az ízét. De egy fél gramm cukor is árt a kávénak, bármiről legyen szó.

Ennek ellenére természetesen mindenki azt iszik, amit akar. De egészségtelen így rendszeresen ilyeneket inni, ez biztos.

2020. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A starbucksban is megcsinálnak neked bármilyen kávét, nem kell a listáról választani
2020. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem ezeket a cukros sztorikat, minek kértek bele cukrot, ha nem akartok bele cukrot?
2020. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
49%
Kérdező, nekem nem baj, hogy te mit iszol vagy mit nem, de ennyi cukor hosszútávon nagyon káros
2020. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!