Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen italt szoktatok inni...

Milyen italt szoktatok inni télen a Starbucksban?

Figyelt kérdés
Vidékről költöztem egy nagyvárosba és eléggé rászoktam nyáron a Starbucks frappuccinoira. Viszont azok hidegek már nekem ilyenkor. Mit ajánlotok helyette? Mi az ami nektek bevált? Nézelődtem már a neten is, de jobban örülnék személyes véleményekre az italokkal kapcsolatban. Persze tudom, hogy ízlés kérdése is, de nem vagyok annyira válogatós típus, szívesen kipróbálnék végre valami újakat is. A teák nem érdekelnek elsősorban. A többit szívesen meghallgatom😊

#ital #Starbucks #Melegital
2020. nov. 4. 11:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezzel én is tisztában vagyok,viszont senki nem mondta hogy 10 éven keresztül minden nap a starbucksban fogok ülni és azt sem mondtam, hogy jelenleg a hét minden napján ott vagyok. Szerintem egy hónapja voltam utoljára. Tehát nem járok én oda olyan sűrűn, hogy ebből olyan nagy bajom legyen.
2020. nov. 4. 21:19
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
19:42-es: a Starbucks-nál kb. a sima kávé és tea kivételével nem opció az, hogy nem kérsz bele cukrot, mert kész szirupokból, italporokból csinálják őket, amiben eleve benne van a cukor!
2020. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%

utolsó, ez nem igaz


a szirupokból van cukormentes is és a kávéitalok (nem a frapuccino meg a csokoládék), bizony kávéból és tejből is van (vagy esetemben szójaitalból, mert nem iszom tejet)


nem mellesleg, az összes italjukban lehet cserélni bármilyen elemet, simán megcsinálják az italodat úgy, ahogy te kéred (gondolom, nem csak én vagyok extra különleges vendég az évi 4-5 látogatásom alkalmával, hogy igény szerint csináljanak nekem kávét)

2020. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Két különböző dologról beszélünk. Te arról a szirupról, amit ízesítésként tesznek az alapitalba. Én arról, ami az alapital alapja. Tehát - maradva a chai latte példájánál - a chai szirupból készül a latte és kérhetsz rá karamellás vagy vaníliás stb. szirupokat extrának, amiből már választhatsz édesítőszerest vagy normált. Valóban bármit megcsinálnak, de ők se istenek, hogy a már meglévő szirup vagy italpor alapból kivegyék neked a tejet vagy a cukrot vagy bármit, amit nem szeretnél. Nekem is megcsinálják a chai lattét szójatejjel, víz kihagyásával, kevesebb chai sziruppal, viszont a chai alap már eleve egy komplex készítmény, ahhoz nem tudnak hozzányúlni. Nemrég rákérdeztem egy szezonális italra, hogy kérhető-e növényi tejjel, mire közölték hogy igen, de magában az alapban van tejpor, úgyhogy nem lesz tejmentes.
2020. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%

Mézeskalács és pumpkin latte ízlett nekem nagyon a téli időszakban.

Amúgy meg jó lenne, ha egyesek befejeznék, amit itt művelnek. A kérdező egy betűt nem kért az okoskodásotokból. Én is marhára letojom, mennyi cukor van benne, a kalóriákat meg pláne (és nem, nem vagyok se kövér, se cukorbeteg). Semmi közötök hozzá, ki mennyit iszik belőle és a személyes orvosaink sem vagytok, hogy nekiálljatok kioktatni.

Ennyi erővel büfögjetek oda az összes dohányzós, alkoholos, mekis, zsíros kajás stb kérdés alá is.

2020. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A karamellás frappuccino a kedvenc. De elég borsos ára van, úgyhogy csak esemény jelleggel iszom évente 1*.
2020. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
14%
#26: legalább nem teszed tönkre az egészségedet.
2020. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!