Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mekkora volt az a legnagyobb...

Mekkora volt az a legnagyobb összeg, amit egy összegben hagytatok ott tartós élelmiszerre, háztartási szerekre valamely hazai hiper- vagy szupermarketében. Esetleg ha ti magatok dolgoztok ott pénztárosként mekkora volt a legnagyobb összeg?

Figyelt kérdés
Műszaki cikk, ruházat, téli gumi, stb. nélkül. Előttem volt már egy család 120 ezres végösszegű vásárlással, de gondolom ennél nagyobb összegek is vannak. És kb. mennyi időre tart ki, amit vesztek ilyenkor?

2020. nov. 30. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Sosem csinalunk igazan nagy bevasarlast, talan a legnagyobb osszeg 12000 forint koruli volt, karacsony elott.

Inkab heti 2-3 szor vasarolunk 3-4000 forintert.

2020. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hetente nagy bevásárlás, ami tud lenni 20-35e Ft között (ugye nem mindegy, hogy Penny vagy Spar), mellette pedig 3-4 naponta az apróságok (kenyér pl).

Illetve cica van itt is, havi szinten ez bőven 15-20e Ft kiadás.

2020. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs autó, viszont egy hátizsáknyi cucc is simán kerül 20k-ba, ha normális minőségű húsokat meg ilyesmit vesz az ember.
2020. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Havi egy bevásárlás van, nincs napi "csak két kifli meg tej" vásárlás. Falusiak vagyunk, az itteni bolt kb 1.5 - 2 szeres áron adja a termékeket, egyszerűen érvágás. Több helyre is szoktunk menni egy utazás alkalmával a városba, és összesen kb 150 ezer körül vásárolunk. 4 nagykorú van a családban.
2020. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkora bevásárlást én sem szoktam csinálni,nem halmozok.

Tavaszi karanténkor (akkor ugye nem tudtuk mi lesz)és most,ami rekordom volt,7700ft- ot hagytam ott a Lidl-be,de ebbe volt kávé és c vitamin.

Amúgy egy héten kétszer szoktam menni,5000-5000ft- ot szoktam nagyjából otthagyni.

2020. dec. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!