Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Átlagban egy hónapban mennyit...

Átlagban egy hónapban mennyit költesz élelmiszerre,és egyéb gasztronómai élvezeti cikkre(tea,kávé,édesség,alkohol)?

Figyelt kérdés
Fontos hogy a kérdés arra irányul, hogy te magad mennyit eszel és iszol meg egy hónapban,nem pedig a család össz kiadására.

2020. szept. 18. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kb havi 25-30 ezer a kiadásom élvezeti dolgokra.

Energia ital

Fornetti

Nasik(csokik, joghurtok)

Bubis víz

Gyümölcsök(drágábbak, rengeteg banán, mangó, ananász)

Nem kávézok de édes szájú vagyok

2020. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de én összességében kérdeztem,az alapvető élelmiszerekkel és az élvezeti cikkekkel együtt mennyi az annyi.
2020. szept. 18. 19:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát úgy kb MINDEN amit megeszel meg megiszol havonta,az mennnyi általában.
2020. szept. 18. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém szerintem max. 50 ezer körül lehet. Vegetáriánus, vegán termékeket eszem, amik megdobják kicsit, meg imádom a chipseket és a csokikat is sajnos. Teát, kávét, alkoholt viszont nem fogyasztok.
2020. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Kb. 50-60 ezer lehet egy hónapban az össz. Soha nem számoltam pontosan. Kávézom, de inkább a munkahelyemen, ahol összedobjuk rá a pénzt, otthonra pedig 1 csomag kv elég havonta.

Egyéb " élvezeti cikkek" nálam:

Sajtok, néha minőségibb sonkák, szeretem a magvakat ( ezek elég drágák), a kesudió a kedvencem. Gyümölcsöt minden nap fogyasztok, általában idény jellegűt. Üdítőt alig veszek, mondjuk 2 havonta egy Capy-t. A csokit, sütit imádnám, de súlytartás miatt csaknem teljesen kiiktattam, esetleg néha egy-egy túrórudi, vagy müzli szelet belefér. A teát nem szeretem.

2020. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 90 ezer körül van.

Keveset eszek otthon, főzni ritkán szoktam.

2020. okt. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ketten vagyunk. Fejenként 45-50 a kaja, és még 10-15 az egyéb "élvezeti kaja, pia"

Étterembe nem járunk, max 1-1 pizzarendelés vagy gyros csúszik be néha.

2020. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!