Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A pizzakrém az egyből kenhető...

A pizzakrém az egyből kenhető a tésztára vagy az olyan mint a gulyáskrém, hogy ízesítő, mert elég sósnak tűnik?

Figyelt kérdés

#21t
2020. dec. 3. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A pizzakrém egyből kenhető a pizzatésztára.Igen eleg konzerv íze van,jobban jársz ha veszel egy dobozos darabolt paradicsomot.Kis olaj só oreganó bazsalikom,megturmixolod és mehet a tésztára.kb 2perc az egész.
2020. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az 1-es véleményét!


Nem egy nagy bűvészmutatvány megcsinálni - és akkor a saját ízlésedre tudod formálni. Én még fokhagymát is tennék bele. :)

2020. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Pennyben szoktam pizzakrémet venni, mi nagyon szeretjük, de amikor rákenem a tésztára, pluszban megszórom pizzafűszerrel is. (Amit olyan kis tasakban veszek, mint az őrölt borsot) De ezt el is hagyhatod, ízlés kérdése.

Próbálkozz többféleképpen, majd látni fogod, hogy mi jön be a legjobban.

2020. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
lehet mindkettőt csinálni vele. én azt tanácsolom, ha olyan "igazibb, sűrűbb paradicsomot szeretnél rá, akkor rakj inkább bele paradicsomkonzervet, azt kend rá. biztos te is ettél már olcsó aldi-s pizzát, aminek ketchup az alapja...
2020. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
ha túl sósnak érzed de mégis ennél szeretnél maradni, (vagy csak spórolsz hogy több ideig tartson) össze lehet keverni valamennyi ketchuppal ízlés szerint ha már mű megoldások :)
2020. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ketchup és pizza - OXIMORON!
2020. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
és spagettiKRÉM-en és sültkrumpli szószon is meglepődtem, az Univernek vannak ilyen őrült termékei ami romba dönt bármilyen autentikus paradicsomszószt :D
2020. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a romlandóság miatt keresek oylan megoldást, ami jó. fogyózok és nagyon pici adagokat akarok enni, ebből kimértem egy kanállal és rákentem egy pitára, vissza tudom zárni. univerest vettem, de az én ízlésemnek sós, műízű.
2020. dec. 3. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
a hosszan eltartható dolgok sajnos ilyenek, kérdező. vagy a rohadt sok sót érezni ki belőlük, vagy a tartósítószer ízét.
2020. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!