Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gulyáskrémet a gulyáson kivül...

Gulyáskrémet a gulyáson kivül még mihez szoktáttok használni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer egy buliban kenyérre kenve ettük, amikor elfogyott már a zsír is, és éhesek voltunk hajnalban.


Itthon nem tartunk ilyesmit.

2014. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Gulyáskrémet még gulyásba sem használok, kár elrontani vele. Egyébként sincs értelme ízfokózókat, tartósítószert meg szinezékeket tenni az ételekbe.


Ha normális alapanyagokat használsz, rendes füszerekkel, akkor teljesen fölösleges.

2014. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Hogy valaki válaszoljon is a kérdésedre :)

pörkölt, zsíros kenyér, főtt tojásra pöttyözve, milánói

2014. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Semmibe.


Az Univer összetevői: nyers édes fűszerpaprika, pritaminpaprika, étkezési só (átlag: 11,5%), vöröshagyma, sűrített paradicsom, növényi olaj, víz, ízfokozó (Nátrium-glutamát), cukor, módosított kukorica-keményítő, sűrítőanyag (xantán gumi), fűszer- és zelleraroma, étkezési sav (citromsav), tartósítószerek (Kálium-szorbát, Kálium-metabiszulfit), babérlevél. * kén-dioxidot tartalmaz

2014. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

És wazze? Nem azt kérdezte!

Sose értettem miért kell kötözködni!

2014. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm:

Nem használok ilyen ízfokozó dolgokat. de kaptuk ajándékba egy nagyobb csomagban kidobni meg nem szeretném.

Kaptunk még. fokhagymakrémet, pirosaranyat,pizzakrémet,vegetát stb ezeket tudom ,hogy hogyan vagy mire használják.

2014. máj. 7. 10:58
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

"És wazze? Nem azt kérdezte!

Sose értettem miért kell kötözködni!"


Ez a kérdés: mibe szoktuk használni? Nem azt, hogy ő mibe használhatja, hanem hogy mi mibe használjuk.


Erre teljesen korrekt, releváns válasz volt, hogy semmibe, amit meg is indokoltam az összetevőkkel.

2014. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha te felteszel egy kérdést, hogy más mibe használja, baromira nem kiváncsi rá, hogy ha te nem használod.
2014. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

A sok ostobának: A kérdező NEM táplálkozástudományi tanácsot kért!

A kérdezőnek: Mindenbe használom, ami paprikás, szaftos ennivaló! Nem hagyom ki a szendvicsekről sem, de házi készítésű pizzára is mehet! A sok "tudományosan étkező" meg pukkadjon meg!

2014. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Használni én sem használom, de minden olyanhoz felhasználhatod, amelynek paprikás, s hús/zöldség van benne. Pörkölthöz szerintem nem jó. Más karakterű.
2014. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!