Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyerekkorom óta utálom az...

Gyerekkorom óta utálom az összes zöldséget, gyümölcsöt, nem tudom mi van velem. Hogyan tudnám megszeretni? Van olyan aki régen utálta de most már rendszeresen eszi és szereti is?

Figyelt kérdés

Megeszem ha nagyon muszáj, de nincs olyan h "most eszem egy almát" soha, nem jut eszembe h egyek. Sok gyümölcsöt kifejezetten nem szeretek, pl. banán, barack..

A zöldségekkel még rosszabb a helyzet, inkább kipiszkálom a kajából, de pl. hamburgerben ha van akkor megeszem, bár jobb ha nem lenne benne.

Az ilyen savanyúságoktól, meg a karalábé és hasonlóktól szabályosan öklendeznem kell.


2021. jan. 10. 11:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Vszeg egyébként azért nem szereted, mert rá erőltették.


Én 5 évesen sugárban hnytam a szárazbab főzeléktől. Addig imádtam, azóta ha a szagát megérzem, öklendezek :(

De pl a paprikát szeretem: főve, lecsónak, töltve, stb, viszont a sült paprikától egyenesen rosszul vagyok.

2021. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!