Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki régen nem...

Van olyan, aki régen nem szerette a zöldségeket, nem evett soha, most viszont már rendszeresen eszik zöldségeket, salátát? Hogyan és miért történt a változás?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Korral jött.

40/n

2018. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

20 éves koromig nem ettem paradicsomot. Aztán egyszer nyáron nagyon rákívánkoztam, elmentem a piacra, vettem egyet és megettem, mint egy barackot. Azóta szeretem.

Nem tudom, miért történt a változás.

2018. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én azért, mert vegetáriánus lettem. :)
2018. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Pár éve kezdődött. Először a nyers karfiolra mozdultam rá. Aztán ennek vége lett, de mind a mai napig is, néha néha elcsipegetek egy egész fejet. Mostanában már a káposzta nyersen és kelkáposzta is vonz, sokszor ettem már ki a spájz aljából. Pár hete sárgarépát nyersen, szerintem vagy 2 kilót megettem, illetve fehér retket mint az almát haraptam. Nem tudom az okát, kívánom valami miatt ezeket, de nagyon.
2018. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férjem :) megkostolta olyan módon elkészítve a zikdsegeket, ahogy korábban nem. Ő azóta szívesen eszi
2018. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam a paradicsommal, mint az egyik válaszoló. Egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy mi a jó benne, mit lehet szeretni rajta. Aztán egyszercska jött egy bogár a fejembe, hogy úgy megkóstolnám. Először csak egy kicsit, fél paradicsomot ettem meg, most meg már nagy cikkekre vágva eszem, sőt néha hiányzik is némelyik étel mellé.
2018. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!