Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hányféle ételt tudsz elkészíteni?

Hányféle ételt tudsz elkészíteni?

Figyelt kérdés
Mióta főzöl?
2021. jan. 17. 20:16
1 2 3
 21/24 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Olvasni tudok, instrukciót követni szintén, recept alapján bármit el tudok készíteni, de nem szeretek főzni, így mindig olyasmiket főzök, ami könnyen és viszonylag hamar elkészíthető és amiket recept nélkül is könnyen meg tudok csinálni.

Pl zöldséges curryt nagyon sokszor csinálok, de mindig épp olyan zöldségből, ami van itthon. Ha azt vesszük, akkor az lehet 4-5 féle különböző étel, holott az alapja ugyanaz.

Sok ilyen kaja van még, aminek az alapja egyféle, de mindig másból csinálom, szóval nem tudom, ezt hogy kell számolni. 10-15 éve főzök de nem vagyok nagy szakács, mert mindig is magamra főztem csak, nem szeretek órákat eltölteni vele, nekem bőven elég párolt zöldség meg valami saláta vacsorára.

Ha társaságnak főzök nagy ritkán, akkor jobban szeretek kísérletezgetni.

2021. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Amelynek el tudom olvasni a receptjét, és értelmezhető is, azt meg tudom főzni.
2021. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Bármit IS. Nem nagy dolog, szeretek sütni-főzni, és új ételeket ízeket próbálni, így rengeteg mindent készítettem már :)
2021. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

3

Mákos kenyér, cukros zsömle, nutellás tej kiflivel, cukorral

2021. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!