Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sportszeletben találtam egy...

Sportszeletben találtam egy kissujjnyi méretű műanyagdarabot. Ez vmi hiba?

Figyelt kérdés

Gondolom véletlenül kerülhetett bele, rohadt nagy darab, azt csodálom hogy nem vették észre meg hogy pont hosszában volt a csokinak kívülről nem is látszott...

Amúgy a helyzet iróniája hogy nyerő sportszelet volt, nem kód volt benne hanem h "nyertél".

Most ez lehet hülye kérdés, de direkt volt benne ilyen műanyag vagy véletlen, meg az is hogy pont egy nyerő sportszeletben volt benne?

???

Eszem megáll amúgy...


2021. jan. 23. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem tervezték bele, de kérdéses, hogy a szlovák gyártó (szlovákok vették meg) mily körülmények között tartja az anyagot.
2021. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csomagoláson belül és csokin belül (!) volt. A csomagolás nem sérült. sztem gyátás soran kerülhetett bele.

De most azért rendesen parázok, hogy ugye nem nyeltem le semmit észrevétlenül.....

2021. jan. 23. 21:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fotó, gyártási számok, emailben elküldöd nekik.


Nagy eséllyel kárpótolnak egy ajándékcsomaggal

2021. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
én egyszer egy Mogyis popcornban egy szénné feketedett poloskára hasonlító (lehet az volt) bogarat találtam. pedig ők már aztán nem sufnicég. nem tudni hol milyen körülmények vannak. pár éve még dolgoztam olyan kacsafeldolgozóban ahol leesett a koszos földre, véletlenül még rá is léptek gumicsizmával, aztán ugyanúgy rakták kimérni azt a húst
2021. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Jól van már nem kell mindenert hisztizni, nem halsz bele
2021. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Miss Endzsi ***** válasza:
65%
A legtöbb élelmiszer üzemben ha leesik valami, az kerül is vissza a szalagra.
2021. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Ki van fizetve, edd csak meg!
2021. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Direkt volt benne. Hamizd meg szépen.
2021. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Én egyszer fagyasztott csibefalatkában találtam egy zöld színű műanyagot, előfordul. Egy nagy gyárban sok minden előfordulhat, amiről nem is tudunk. Ilyen gyártósoros sorozatgyártásban lehetetlen minden darabot egyenként ellenőrizni.

A műanyag még nem is olyan gyomorforgató, mint amikor valami állatkát találsz benne... Gyerekkoromban találtam pókot vaníliás dobozos pudingban, na attól annyira rosszul lettem hogy azóta sem ettem olyat. És egyszer élő, fehér kukacok voltak egy epres csokiban. Szerintem nem jártál olyan rosszul a műanyaggal.

2021. jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9

Attól is rosszul lettem,hogy elolvastam..pókoktól undorodom. Igyekszem kerülni őket,de ha a kajámban lenne.. én se enném meg többet.

2021. jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!