Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor igyak vizet?

Mikor igyak vizet?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy mikor igyak vizet. Evés után és közben lehet inni vagy tényleg lassítja az emésztést?

2021. jan. 26. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Atyaisten. Következő kérdés az lesz, hogy mikor vegyél levegőt? Amikor szomjas vagy. És nem lassítja az emésztést, hanem hamarabb meglesz a telítettség érzés.
2021. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor óvodás voltam, nem volt szabad inni, csak ha megettük a kaját. Akkoriban nem értettem, csak nagyon rossz volt. Aztán rájöttem, hogy az óvonéni azért tiltotta, mert egy hülye gyökér volt.
2021. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

OMG!


előbb azt is kérdezd meg, hogy levegőt mikor és hoagyan kell venni... :-D

2021. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Óóóó, mire kiírtam, már megelőzött az 1-es... :-DDD
2021. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, anya mindig letolt fél litert csak a leves mellé, plusz a második, és semmi baj nem volt az emésztésével.


Én is meghalnék, ha nem ihatnék egy egy "szárazabb" étel mellé.

2021. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Fontos, hogy semmiképpen ne várd meg, hogy szomjas legyél. A szomjúság érzet már egyfajta kiszáradása a szervezetnek, ezért is jelez, de ezt nem szabad megvárni. Egész nap, folyamatosan kell inni, nem csak evéshez. Evés előtt érdemesebb inni, hamarabb jóllakott leszel, de attól sem lesz bajod ha közben iszol vagy utána.
2021. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

#5 Én gyerekkoromban akkor ittam leves közben, ha nem ízlett.:D:D Azóta mondjuk nagyon leveses lettem.


Kérdező, azt mondják reggel éhhyomorra egészséges 2-3 deci vizet meginni, utána szerintem ráér ha szomjas vagy. Sokat igyál keveset.

2021. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
“Mikor igyak vizet?” Mikor jól esik.
2021. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk az egyetemen eü-ben dolgozó tanárnő mondta, hogy nem szabad megvárni, hogy szomjasak legyünk. Ne várd meg, hogy szomjas legyél, mert az már a dehidtratáltság jele, ami nem jó, mert fájhat a fejed, romolhat a koncentráció és a többi.
2021. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Utána nézhetsz saját magad is a neten egyébként, de érdemes egy dietetikust is megkérdezned (vagy táplálkozási tanácsadót), mert mint látod többen élből leszólnak téged, miközben sajnos tévhit, hogy elég akkor inni, ha szomjas vagy.
2021. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!