Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is ennyire leves-mániás?

Más is ennyire leves-mániás?

Figyelt kérdés
Általában anyukám szokott főzni (szoktam neki én is segíteni), és pl ha kevés idő van vagy ilyesmi, akkor ő "rosszul" van, hogy miért nem tudott levest csinálni. Szerintem amúgy teljesen felesleges, mert jól úgysem lakunk tőle, a főétel is bőven elég . Szerintem elég lenne ha vagy csak leves van vagy csak főétel. Egyáltalán mi értelme van a kettőnek? Nálatok is legalább 2 fogás van? XD

2021. febr. 1. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fél évig is elvagyok leves nélkül. Apukám is kb minden nap enne. Nekem elég egy gyümölcslé és kész.
2021. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is amúgy teljesen elvagyok nélküle, apukám is és amúgy anyukám sem annyira szereti, hogy megértsem, hogy mindenáron akarjon feleslegesen még azt is főzni :D
2021. febr. 1. 17:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Évente talán kétszer eszem levest, de azt is sokallom :D
2021. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Főzelékek vagy fullos egytálételek pl rakott káposzta előtt nem eszek. Amúgy minden nap és minden főétel elé kell leves.

Így szoktam meg és így érzem magam jól... úgy komplett egy ebéd.

2021. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek leveseket enni. Egyrészt jól esik egy meleg leves, másrészt könnyen felszívódó formában tartalmaz tápanyagokat, harmadrészt előkészíti a gyomrot nehezebb ételek befogadására.
2021. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a leveseket, de nem szoktam sűrűn csinálni, mert párom nem leveses, én meg nem tudok kis adagot csinálni :D De ha lehetne minden nap ennék:)
2021. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általában főétel a leves, és hozzá már csak desszert van.


Ilyen jó sűrű levesek, mint egy tárkonyos borjúraguleves, vagy gulyásleves, babgulyás, kantoni rizses csirkeleves, és hasonlók...

2021. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Én leves nélkül nem tudok ebédelni, egyszerűen nem esik jól a főétel, és nem is lakom jól vele. Többen mondják hogy a hangomon is hallani ha nem eszek levest. Azt mondják olyan gyenge hangom van mint aki 2 napja nem aludt.
2021. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó 😅😅😂🙆

Ne rohogtess már. Oké hogy jól esik,de az hogy a hangodon hallani,az azért vicces.

Én fordítva vagyok, nem tudok másodikat enni ha ott lotyog a leves. Hirtelen eltelit,aztán egy óra múlva tudok enni.

2021. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádnám a levest, de csak nagyon ritkán csinálok, és akkor is csak magamnak, mert a párom nem szereti a leveseket.
2021. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!