Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is ennyire leves-mániás?

Más is ennyire leves-mániás?

Figyelt kérdés
Általában anyukám szokott főzni (szoktam neki én is segíteni), és pl ha kevés idő van vagy ilyesmi, akkor ő "rosszul" van, hogy miért nem tudott levest csinálni. Szerintem amúgy teljesen felesleges, mert jól úgysem lakunk tőle, a főétel is bőven elég . Szerintem elég lenne ha vagy csak leves van vagy csak főétel. Egyáltalán mi értelme van a kettőnek? Nálatok is legalább 2 fogás van? XD

2021. febr. 1. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pár féle levest vagyok hajlandó megenni, azt is csak évente 1-2 alkalommal. De ezek inkább olyan levesek, ami főételnek számít, tehát nem ennék utána már semmit. Pl raguleves, gulyásleves.
2021. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is, de úgy szeretem, ha gazdag. Ha csak íztelen, meleg lé akkor nem jó. Mi szinte főzelékesre csináljuk, rengeteg zöldséggel, illetve tésztával. Pontosan ezért szeretem a ramen és a vietnami pho leveseket is.
2021. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
#12 én is, nem is tudok nem sűrű levest csinálni. nálam a zöldséglevesben is megáll a kanál
2021. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a leveseket, de nálam is olyan, hogy megáll benne a kanál:)

Amúgy sajnos nincs időm minden nap levest is főzni, pedig minden nap megenném.

Apunak viszont nem ebéd az ebéd, ha nincs leves (hétköznap is). Hugom is ilyen.

2021. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Ugye #13? Így az igazán jó, el nem tudnám képzelni csak a meleg vizet kanalazgatni...
2021. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak néha eszek levest de akkor is csak húslevest :D
2021. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Én is elvagyok leves nélkül, nem szokott hiányozni még otthon laktam akkor se mindig ettem belőle. Olyan feleslegesnek tartom. Egyedül nyáron szeretem a hideg gyümölcs levest.
2021. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!