Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit csináltok...

Ilyen esetben mit csináltok az étellel? Minek van több értelme?

Figyelt kérdés

Ha van olyan ételem, ami nem penészes, de azért már nem is friss, szóval nem enném meg, de a kukába se akarnám dobni, melyik a jobb: odaadni egy kutyának (a párom kutyusának oda tudnám adni) vagy kitenni egy kuka tetejére , ahonnan talán elviszik a rászorulók?


Ti mit csináltok az olyan étellel, ami megmaradt, nem ennétek már meg, mert régebbi, de azért nem is penészes?



2021. febr. 20. 09:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Kutya
2021. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, nálunk nem divat ez, hogy kidobunk kaját azért, mert nem 5 perce lett kész. Fura nekem, hogy itt gyakorin sokan már nem esznek meg valamit, aki mondjuk második napja van meg, de bent a hűtőben.


Amúgy a kutyának csak bizonyos dolgokat szoktunk adni, mert nem minden emberi kaja neki való, sőt. Most egy túrós tésztát vagy lencsefőzeléket miért kéne megenni a kutyának? Nem moslék eltakarítók. Tudom, biztos megenné, meg hát sok ostoba ember így eteti a kutyáját és nincs más választása kint a láncon, de nekem ez nem normális és nem okés.

2021. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi baja, biztonsággal fogyasztható étel, akkor mindig megesszük. Amin már elgondolkozom, hogy állat egye, azt nem tenném ki embernek a kuka tetejére. A kutyával sem szoktunk pl. süteményt etetni, csak olyan kaját, amitől nem lesz baja. A macskáknak meg csak ízesítetlen húst adunk, ami főzéskor mondjuk kimarad pár falat. Disznóm nincs, úgyhogy moslékot nem etetem meg az állataimmal.
2021. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki vinné el a kuka tetejéről. Van akinek derogál hogy így "lenézik" (?) Ami olyan én simán odaadom a kutyámnak de mint ahogy előttem írták nem láncon van és nem 'moslékot' kap. Bent van a házban és ha az asztalról leesik valami azt is ugyanúgy megeszi. Kövezzetek meg🤷
2021. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy tisztában 100%-osan a kutya étkeztetésével, akkor ne add oda, mert lehet, hogy árt neki. (A műcukros kaják egy része konkrétan méreg nekik)

Kukára kirakhatod, mert aki kukázik, az talán ebben sem talál kivetnivalót.

Amit nem értek:

Ha szerinted az más ember számára fogyasztható, akkor te miért nem eszed meg? (Fagyasztás, stb)

Ha meg nem fogyasztható, akkor egy hajléktalannak sem fogyasztható (nálunk a kutyának sem) és akkor kidobjuk.

2021. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
kuka. ha nem akarom megenni akkor nem fogom megenni, háziállat nincs, fagyasztó már tele van, errefelé nem járnak hajléktalanok.
2021. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kuka, vagy valami levest rittyentek.
2021. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

Okosan vásárolunk, főzünk, így nálunk nincs maradék étel.


Kuka tetejére tennéd? Szégyelld magad! Akkor inkább akaszd a kerítésre, vidd el közösségi ételdobozba, vagy add oda te magad.


A kutya pedig nem moslékeltakarító.

2021. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%

Hát pedig van aki kirakja a kukázóknak és ők el is viszik...

Én a kutyáknak szoktam odaadni a maradékot.

Látom itt mindenki maga a tökély 😉

2021. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

“ Látom itt mindenki maga a tökély 😉”


Nem, amit a 8-asban leírtam, alap. Legalábbis nálunk. 😉

2021. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!