Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A zacskós leves tényleg...

A zacskós leves tényleg ennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a fajta zacskós leves nagyon egészségtelen? Ha mondjuk ebédre minden nap ennek a zacskónak a felét enném az nagyon káros és egészségtelen lenne?



2021. márc. 7. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
0.1% csirkehústartalom mellett ráírják h húsleves?? 😂😂😂😂😂
2021. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy még a csernobili elefánttalp nyalogatása is egészségesebb lenne ettől, de én a helyedben nem enném naponta, max hetente.
2021. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én ettem mindennap zacskós levest régebben és még élek. Éppen annyi tartósítószer meg színezék van benne, mint a többi ilyen bolti áruban.
2021. márc. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

3: de ne a többi szeméttel hasonlítsd össze, hanem a normál házi főzésű ételekkel!


Én egyébként azt mondanám, hogy heti 1-1 alkalommal semmi probléma, ha ilyet fogyaszt a kérdező. De folyamatosan ezen élni....????


Aztán majd jönnek a gyomorpanaszok és egyéb bajok...

2021. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 természetesen egy napon sem lehet említeni a házi húslevessel. De ha valakinek nincs pénze, mondjuk diák, kolis vagy akármi és szeretne levest enni arra tökéletes.

Anzoknál a kínai leveseknél (vifon, smack) mérföldekkel jobb.

2021. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

5: nem értek veled egyet!


EGyrészt nem tökéletes, másrészt ennyi pénzből rendes zöldséglevest is lehet főzni... Ha valakinek nincs pénze...


319 ft-ból simán kijön három-négy adag leves - igazi répával, zöldséggel... na jó, fel lehet turbózni egy leveskockával, ha valakinek nagyon hiányzik a mű íz. :-DDDDD

2021. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6: oké igazad van, én arra értettem, ha valakinek nincs lehetősége főzni, vagy pénze nincs rá. Nem mindenhol lehet szemenként sárgarépát kapni, hogy kijöjjön mellé még egy zacskó zöldség mix is, meg még akkor fűszerek. Ezt meg kb megcsinálod egy bögrében és kész. Nem a legegészségesebb nyilván, de nem fog senki se belehalni, ha mindennap készít magának egy bögrével. Gondolom nem élete végéig gondolta a kédező sem.
2021. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen zacskó 80 ft max 120 ft, elárulod nálatok mennyi a zöldség?
2021. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!