Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van nem egészségtelen zacskós...

Van nem egészségtelen zacskós leves?

Figyelt kérdés
Csak rosszat olvasok róluk, így már nemigazán akarok venni többé.

2017. ápr. 25. 19:43
 1/5 anonim válasza:
65%
Nincs. Mindeggyikben van tartósítószer és egyéb káros anyagok. Illetve tele van fűszereve, ami nem tesz jót.
2017. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De kit érdekel, hogy egészségtelen, ha mértékkel fogyasztod? Semmit nem érez meg a tested belőle, ha nem heti ötször eszed.
2017. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor legyen mondjuk max heti egy?
2017. ápr. 25. 20:19
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Nekem is pont ez a bajom, évek óta olvasgatom a zacskós levesek összetételét, abban reménykedve, hogy hátha kijön valami új, vagy megváltoztatják az eddigiek összetételét, mert most komplett kémiaszertár egy ilyen és nem fogom megvenni így. Vagyis én még nem találtam megfelelőt, pedig tényleg sokat átnéztem.


De van remény egyébként a változásra, mert a chipsekkel ugyanez volt, hogy évekig nem lehetett olyat találni, amiben ne legyen ilyen aroma, olyan aroma, pálmaolaj, ízfokozó, öt tonna só stb., aztán most már simán találhatóak ilyen chipsek is.

2017. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. máj. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!