Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az ilyen zacskós levesek...

Az ilyen zacskós levesek nagyon egészségtelenek ha nincs normális leves?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok semmit főzni, időm is kevés.

Itt az étteremek drágák és nagyrészt zárva is a COVID miatt. (Külföld.)


A bögrés leves jobb mint a semmilyen leves, vagy inkább felejtsem el?



2020. dec. 2. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A feldolgozott élelmiszerek egészségtelenek, én inkább nem ennék levest, ha csak ilyen van.
2020. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sósak ezek a levesek, ez miatt egészségtelen. Ugyanúgy zöldség van benne, csak flake-nek hívják, ki van szárítva, vitamim nem igazán van benne. Mondjuk levesr főzni nem nagy kunszt, pl. répaleves, krumplileves pikk pakk megvab
2020. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem néha lehet enni, de mindennap nem jó.

Efoodot nézd meg.

2020. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
mármint minden egyes nap ezt ennéd, mert nem tudsz főzni? inkább tanulj meg, hosszútávon jobban jársz vele. olyan meg nincs hogy sosincs időd, akkor rosszul osztod be. ha csak néhanapján ennél, akkor belefér, egyetemista koromban én is ettem mikor nem volt időm/energiám főzni, és még élek.
2020. dec. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan, én nem aggódom miatta, ezeket eszem évek óta. Nem tudom az ottani választékot, Knorr gondolom ott is van, én a bögrés meg a krémleveseiket eszem, van vagy 15 féle mind a kettőből, bevásárolok hónap elején és minden nap más van. Nincs a világnak olyan ehető dolga, amiről ne mondanák, hogy káros ezért-azért.
2020. dec. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Én nem hiszem, hogy egy zacskó fagyasztott zöldséget egy kis sós vízbe feltenni órákba telne. Pillanatok alatt megpuhul, lehet bele főzni szintén fagyasztott húsgombócot, vagy tésztát és akkor eszel normális ételt.
2020. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam írni mint az utolsó. Veszek fagyasztott leveszöldséget. Abból bármikor és bármilyen kis adag levest tudok főzni. Gyorsan meg van. Főzök bele levestésztát, és kész is. Időben szerintem nem sokkal több mint egy zacskós leves, és azért mégis egészségesebb.Még ha delikáttal főzöd, akkor is.
2020. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!