Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyikről tudnál nehezebben...

Melyikről tudnál nehezebben lemondani?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. ápr. 9. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Az édességről.
A húsról.
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A húsról. Nem vagyok édesszájú. Az éves édességmennyiségem kb 2/3-át karácsonykor eszem meg, annak is a nagy részét a visszautasíthatatlan tukmálás és kötelező kóstolók miatt.
2021. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ.

Húsevő vagyok, de egy daganatos betegségen vagyok (talán?) túl és az első, amitől a betegségem alatt undorodtam, az a hús volt. Ez egy kicsit elgondolkoztatott.

Az édességről viszont simán lemondanék, ha gyümölcsöt ehetek.

2021. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Mivel egyiket sem eszem, ezért nem tudok választani.

A hústól is meg az édességektöl is ersö gyomorfájást és több napos hasmenést kapok, ezért egyikre sem vágyom.

2021. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Mivel nem szeretem az édes ízvilágot, így ennél egyszerűbb kérdést fel se tehettél volna. Ha úgy vesszük már rég lemondtam róla, évek óta nem ettem édeset. Viszont a húsról is le tudnék mondani, mert simán meglennék nélküle, most sok húsmentes napot tartunk. Viszont nem mondok le róla, azon egyszerű okból, hogy nem akarok róla lemondani :)
2021. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
95%
sosem szerettem a húst vagy csak nagyon ritka esetekben kívánom, még az édességet még néha megkívánom
2021. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Húsról. Napi szinten fogyasztom, sajnos zöldségekkel nem érzem magam olyan jóllakottnak.
2021. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Homar husa finom edes ... nehez rola lemondani :)))
2021. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Pontozasbol latszik, nem sokan ettek meg itt homart!? :)
2021. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A húsról, már rég megtettem, bár nem lemondásként élem meg, elvégre nem szeretem. Az ereimben viszont cukorszirup kering, a csokoládé az egyetlen örömforrásom manapság, nem vagyok hajlandó még erről is letenni.
2021. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
(...ééééés teljesen értelmetlenül fogalmaztam az előző válaszomban, sorry...)
2021. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!