Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi 180-200g tomegnovelo az...

Napi 180-200g tomegnovelo az rendben van? 198cm vagyok es nehezen hizok kb 77kg vagyok

Figyelt kérdés

#tömegnövelés #Dynamitize
2021. ápr. 20. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "rendben van"? Arra gondolsz, hogy súlyzós edzések után betolsz egy nagyobb adagot? És milyen tömegnövelő, mert többféle is van..
2021. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy reggel megiszok egyet 90grammot kb es sulyos edzes utan is megiszok egy ilyen adagot a tomegnovelo neve dymatize super mass gainer
2021. ápr. 20. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek javasolni, hogy olvasd el az adagolàsi javaslatot. Ha elkezded szedni akkor ne a maximális adaggal indítsd. Növeld A mennyiséget folyamatosan hogy kicsit kíméld a gyomrod. Nem ismerem ezt a márkát viszont lehet hogy érdemes lenne rá szét nézned a piacon.
2021. máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!