Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen sajtot érdemes enni?...

Milyen sajtot érdemes enni? (konkrét termék érdekel és a bolt ahol az kapható

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 14:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha csúcsminőséget akarsz annak megfelelő árakon (5000-től felfele), akkor a Szega a Budagyöngye bevásárlóközpontban az egyik legjobb. Kicsit könnyebben megközelíthető és szintén sok minőségi importot árul A Sajtos nevezetű hely (mellette pedig A Sonkás) a Fény utcai piac emeletén.


De szerintem is teljesen rendben vannak az Aldi-Lidl páros sajtjai, főleg amiket csak a heti akciókban hoznak be. Nemrég vettem az Aldiban fiatal Asiagot, teljesen jó ízű, olyan amilyennek lennie kell. Az állandó felhozatal már lutribb, ahogy te is megtapasztaltad a camamberttel. De az sem feltétlen a gyengeség jele, azt a sajtot direkt gyengébb ízűre készítik, hogy mindenkinek megfeleljen.


Az Auchan és Interspar sajtkínálata is jó szokott lenni.


Konkrét fajták, amiket próbálj ki, ha épp kaphatóak: Asiago, Gorgonzola Piccante, Mimolette, Tomme de Savoie, Port Salut (a szocializmusban erről koppintották a trappistát), Manchego, Roquefort, Oud Amsterdam

2021. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
CSatlakozom a 11hez, a Gorgonzola tényleg nagyon finom! :) Persze ha szereti valaki a penészes sajtokat. Én az Aldiban szoktam venni a piccante-t, nagyon jó ára van, és remek tejszínes tésztaszószhoz IS. :-)
2021. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát a kékpenészestől égnek áll a hajam, de a camembert ugye az is penészes
2021. ápr. 22. 16:56
 14/28 anonim ***** válasza:
62%

13: ne nézd, hanem egyed! :))))


Komolyan, nagyon finom! :)

2021. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
lehet hogy ha az összes többit kiprobáltam ami itt elhangzik, rászánom magam:)))
2021. ápr. 22. 17:12
 16/28 anonim ***** válasza:
32%
A Magyar Trappistát próbáltad már? Nagyon olcsó, és meglepően jó az átlagos olcsó trappistákhoz képest. CBA-ban szoktuk venni, egy egész kerek tömböt egyben. Biztos más boltokban is van.
2021. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
kerek trapistákat probáltam, piros muanyagban, de fogalmam sincs magyar volt e vagy se
2021. ápr. 22. 17:14
 18/28 anonim ***** válasza:
32%
Ennek az a neve (márkája), hogy Magyar Trappista. Sokkal jobb, mint a többi. Bár néha nem elég érett, és kicsit puhább az állaga, de attól még ízre jó olyankor is, legfeljebb ráragad a reszelőre.
2021. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
49%
2021. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Na a feketét láttam már, de még nem kostoltam.
2021. ápr. 22. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!