Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan rendeltek házhoz...

Honnan rendeltek házhoz ebédet? Minőségi, megbízható céget keresnénk ami még megfizethető. Mindenmentes előny lenne. Eddig az efood-tól rendeltünk, de most váltani szeretnénk.

Figyelt kérdés
Efood sajnos bizalmát vesztette. Mindenmentes étkezés is érdekelne.
2021. júl. 3. 14:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pont az interfoodos levesben volt a gumi. Gondolom ezek alvállalkozók, efoodon keresztül van interfoodos kaja és cityfodoos is. Nézzetek meg a google értekeléseket …. cigicsikket is találtak benne.
2021. júl. 3. 15:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Teletál, szerintem nagyon finom és ár-érték arányban teljesen jó.
2021. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

Ezeket a dolgokat nem tudnád, úgy megoldani, hogy előre főzöo amikor van időd és csak olyan dologok vannak otthon amik teljesértékűek és mentesek.


Erősen elköteleztem magam a clean eating mellett, több éve nem eszem tejtermékeket, glutént, lisztes dolgokat (csak burgonyásakat), leveseket/főzelékeket krumplival sűrítem.


Ezt mind úgy tudtam megoldani, hogy leginkább én saját magamra főzök. A rendelés agyrém lenne számomra. És sokkal többe is kerül.

Mozgássérültek vagytok, vwgy mi akadályoz meg a saját magatokra való főzésben?

2021. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Az Interfood Google-értékeléseinél a jó profilt ajánlatos nézni (a nagytarcsai cégét), mert nagyon hasonló néven fut a Spar meg a Tesco sütibeszállítója is, ami tragikus.


Mondjuk ha neked egy beleesett befőttesgumi már az undorító kategória, akkor mindegyikben fogsz megfelelően hosszú idő alatt problémát találni. Nekem 3 éve nincs problémám az Interfooddal, kifejezetten szeretem őket. Vannak paleo és diétás ételeik is.


Mondjuk a mindenmentes paleoban van pár tragikus helyettesítés, a legrosszabb amikor sült zellerrudakkal próbálják imitálni a sült krumplit. De ez nem elkészítési hiba, az egyszerűen nem tud finom lenni.

2021. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem mindegyik interfoodos kaja, az utóbbi az volt, de szokott lenni cityfoodos is. Nem tudom, hogy működik az efood, de nem is ez a lényeg. Amiket találtunk benne, az nem a hajszál kategória. Elsőre egy műanyag darabot, méretét az 5 forintoshoz lehet viszonyítani, nem kicsi. Második meg egy ronda gumi darab.


[link]


[link]

2021. júl. 5. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!