Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Puha ételekbe lehet harapni...

Puha ételekbe lehet harapni fogszabályozóval? (Pl. Kenyérbél, rántott hús. )

Figyelt kérdés
1 hete van fogszabim, kezdek hozzászokni, minden jól megy. Eddig csak pépeset ettem, de most már kezdek ráállni a szilárd táplálékra :D Az orvos azt mondta, hogy nem lehet harapni, példának az almát mondta. Almába logikus, hogy mért nem haraphatok, mert az nem puha. De mi van mondjuk a kenyérbéllel, puha husikkal? Azok is lerántják/lesodorják a breketteket? Köszi a válaszokat :)
2010. aug. 27. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

kenyeret haraphatsz, a rántotthusit is.

Én simán rágóztam fogszabival, pedig nem lehetett vna:D

valahogy lesz*rtam:D

Mindennek már 1,5éve, azóta levették és megérte:)

18=L

2010. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én már utána rögtön ettem piritóst meg mindenféle kemény kaját (jó pl. almát nem). Nagyon fájt, de én nem bírtam volna ki ilyen pépes izékkel. Nem lett belőle semmi.
2010. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a breketteket "lesodorja" a kaja,akkor nagy gond van...igencsak hangyagul lett fölragasztva!!!nem szabad nekik leesniük!!!


én mindent ettem míg fönn volt a "kerítés" :D ... 5 évig volt fönn!!!


egyél,ami jól esik!


az almát pedig, ha nagyon nem megy,vágd föl cikkekre,s edd úgy!

2010. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!