Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonald's ételek mennyire...

McDonald's ételek mennyire egészségtelenek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném oda vinni a lányom és néhány szülő úgy néz rám mintha ufó lennék.
2021. okt. 14. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire. Nyilván nem ott eszik senki minden nap, néha belefér.
2021. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Ha folyton azt eszed, nagyon. Ha néha olyat is eszel, kb semennyire.

Egészségtelenről vagy egészségességről a komplett táplálkozást figyelembe véve lehet általában beszélni, nem egy-egy étkezés kapcsán.

2021. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Néha lehet ilyet is enni.Én is néha megkívánom de max havonta-2 havonta 1-1 sajtburger és sültkrumpli csúszik le.Vagy ha nem akarod mekibe vinni a lányod akkor csinálj te házi hamburgert és sült krumplit.

Nagyon finom ha otthon csinálod a hamburger zsemlét is,nyilván a húspogácsát is és sokkal finomabb mint az "ipari".Csinálhatsz mellé még hagymakarikát is vagy sajt golyót is.Én a Burger King-et jobban szeretem amúgy

2021. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Neha siman elviheted a lanyodat csak a buli kedveert is ... szeretik ezt a szart a gyerekek. Nem fog belehalni ha neha eszik egy kis trendi cuccot ... legalabb nem nez bamban amikor masok meselik a mekis elmenyeiket :)
2021. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Zsíros olajos teli ízfokozókkal es full drágak a mini adagok ....
2021. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Én nem is szeretem a gyors kajákat mert tudom milyen egészségtelenek
2021. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Egeszsegtelen vagy nem egeszsegtelen, a McDonalds a vilag minden tajan van es sokan fogyasztjak!!! :)
2021. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Csoringerek nem szeretik csak, mert nem tudnak kifizetni 1-2000 forintot egy szendvicsert - ezert kitalajak, hogy azert nem eszik mert egeszsegtelen :) Pedig az egesz vilagon, sokmillio ember zabalja es semmi baja nincs tole :D
2021. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Van egy kis félreértés. Ezek mindenképpen egészségtelenek, legfeljebb kis mennyiségben nem lesz tőle baja az embernek.
2021. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem is tudjak az emberek, hogy miert ennyire elterjed a McDonalds es a CocaCola !:) Mert amerikaban kialakult egy 'szabaly' ... barmerre jar egy anerikai katona a vilagban, hozza tudjon jutni a kedvenc hamburgerehez es legyen kola is!!! :))) Ennyi az egesznek a lenyege ... a drive kiszolgalas is ez miatt van, hogy a katonanak ki se kelljen szallni az autojabol, hogy megvegye a kedvenc hamburgeret!!! :))) - es ez igy van!
2021. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!