Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit híznék?

Sajtosmakarónidodoo kérdése:

Mennyit híznék?

Figyelt kérdés
Ha egy hónapon keresztül csak csokit, chipset, cukros üdítőitalokat, és csak hízlaló kaját (pl. mekis kaja, zsíroskenyér) ennék mennyit híznék? :)

2014. okt. 28. 10:39
 1/6 Cycush válasza:
36%
szerintem eleg sokat,bar attol fugg hogy mennyire vagy hizekony.
2014. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak annyit ennél, amennyi jól esik és folyamatosan mozognál, szinte semmit!


Okos telefont is lehet használni séta közben az erdőben, vagy a ligetben, amikor hívnak, akkor használod, de csak rövid beszélgetésekre. Tehát nem felmegyek a felvonóval, majd gyorsan leülök piknikezni, előkapom a "fészbukkkot", hanem fölmész a hegyre, dombra, vagy az Alföldön sétálsz úttalan utakon, közben beszlgetve a barátaiddal gyönyörködtök a tájban. Javasolhatnám a kerti munkákat is, de ez panelban lehetetlen. Persze a város szélére sem busszal, vagy kocsival kell menni, hanem bicajjal, vagy gyalog!


A számítógépnél annyit ülnél, amennyi a munkádhoz, tanuláshoz elengedhetetlen. Kommunikáció-igényedet kielégítenéd abban a társaságban, akkikkel együtt mászkálsz kilómétereket naponta.


Nem lennél kövérebb, csak erősebb, és kitartóbb, ellenállóbb!

2014. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.:D

Érdekes amit írtál.:D

Hízékony vagyok 1.

És 170 cm és 55 kiló. Szóval nagyjából normál kategória..

Csak mostanában hízogattam kicsit... 1-2 kiló.

És megjegyezték, hogy biztos a mostanában vett és evett chipsektől..amúgy sportolok, csak most leeresztettem így őszi szünetre :)

2014. okt. 28. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez csak tőled függ kérdező, én valószínűleg fogynék ilyen étrend mellett.
2014. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Ez bsaromsag 2-es.

Ilyen szemet kajatol nem lesz erősebb es kitartóbb.


Egyébként genetikafüggő mennyit híznál.

2014. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Valamennyi látszana, de igazából az számít, hogy mennyit eszel. Meghízni csak akkor fogsz, ha többet eszel, mint amennyit kell. Velem volt olyan, hogy 3 napig elég sokat ettem és 5 kilót híztam. Utána persze mérséklődött, de még híztam vagy 10 kilót az utána lévő 1 hónapba.
2014. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!