Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Használtok mirelit zöldséget?...

Használtok mirelit zöldséget? pl leveshez, főzelékhez? vagy mindig friss zöldséget vesztek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 13:22
 1/7 anonim válasza:
92%
Hogy ne használnék... Tele van az álló fagyasztó: borsó, bébirépa, brokkoli, zöldbab, vegyes zöldségkeverék, gomba (bár ez nem zöldség)
2021. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%

Én csak borsót és zöldbabot szoktam fagyasztani, saját termést.

Amúgy mindig frisset használok mindenből. Apunak van szép nagy konyhakertje, tavasztól késő őszig ő lát el minket minden jóval, télen megveszem a boltban, de akkor is csak frisset. Ha nem lenne saját termésünk, akkor is a frisset venném.

2021. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
Persze hogy használok. Időt spórolok vele ,ami 11 honaposom mellett aranyat ér. A frisset több idő feldolgozni.
2021. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Bizonyos dolgokból néha, pl. van itthon mirelit gyalult tök vagy zöldbab.


De egyébként mi is konyhakertezünk, ami megterem, lefagyasztjuk. Viszont répát, ilyesmit mindig frissen veszek, ha itthon már nincs. A zöldségkeverékeket meg nem szeretjük.

2021. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam brokkolit/kellbimbkt ha a friss draga.

Gyalult tok, zold bab. Ritkabban zoldborsot.

Francia salata kevereket.

Tobbit mindent frissen veszek.

2021. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Mirelit veszek olcsóbb és gyorsan kész van .
2021. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sokkal gyorsabb, és nem kell állandóan boltba menni, mert mindig van a fagyasztószekrényben mindenféle, brokkoli, karfiol, borsó, zöldbab, aprított vöröshagyma, kukorica, leveles és krémes spenót, wok zöldségkeverékek.

Nagyon szeretem a friss borsót és zöldbabot, de ezeket elég rövid ideig lehet kapni, és árban sem mondanám, hogy megéri, pláne, hogy utána még munka is van vele.

A répát viszont csak frissen szeretem, azt nem veszünk fagyasztva.

2021. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!