Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kulacsot használtok?

Milyen kulacsot használtok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kulacsot mindennapos használatra, munkában. Olyat szeretnék ami nem szivárog, a camelbak Chute Mag-al szemezgettem.

nov. 26. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én Nalgene kulacsot használok, van egy 0,7 és egy 0,4 literes is, évek óra használom, jó minőségű, nem szivárog.
nov. 26. 14:16
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ilyet használok évek óta:

[link]

nov. 26. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ars una 650 ml palackot használok már 4 éve. Minden rézse mosogatógépben mosható, szivárgásmentes, nem 'cumizós' de mégis van ivásra egy keskenyebb része. Ráadásul nem sokkal nagyobb elfoglalt területre egy félliteresnél, de űrtartalom szempontjából sokar dob
nov. 26. 15:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket. :) A Nalgene kulaccsal is szemezgettem, de annak a széles szájától tartok picit.
nov. 27. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Hidroflask-et vettem, nagyon szeretem.
nov. 27. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyat, amilyet #2 linkelt.
nov. 28. 00:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
dec. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!