Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki mit szokott vinni iskolába...

Ki mit szokott vinni iskolába reggelinek?

Figyelt kérdés
Ami könnyű és olcsó.
2022. jan. 19. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Otthon van a reggeli, mikor mi. (Kenyér, felvágott, zabkása, sajt, sült virsli, tojás, péksüti, tea, kakaó...)

Iskolába tízóraira csak gyümölcs.

2022. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg, miért nem otthon reggelizel? Mindennel együtt 15 perc és normálisan ennél.
2022. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sezndvicset
2022. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De reggel az istennek se megy le egy falat sem.
2022. jan. 19. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
en se tudtam regel enni soha. szendvicseket vittem mindig, de egyetemen mar herotom volt toluk
2022. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedvicseket, legalább százféleképpen lehet őket variálni, így én sose untam meg őket.
2022. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én zabkását vinnék vagy rántottát madársalátával hozzá 1-2 szelet tk pirìtossal (persze ebből működik a szendvics verzió is). Esetleg valami otthon készült pitét (pl. Előtte este megsütöd és elvitelre kész, nekem pl. a meggyes, mákos almás kevert süti/pite a kedvencem). Aztán ott van még az otthon készült energia golyó vagy otthoni müzliszelet (millió receptet találsz ezekre a neten) és persze a hummusz is, amihez külön vinnék nyers répát, uborkát, paradicsomot esetleg otthon sütött/vagy jó minőségű vett magos krékert/korpás kekszet.


Szóval valami otthon készült, teljesértékű dolgot, de semmi képpen nem esnék bele a margarinos-párizsis zsemle vagy kakaóscsiga (és egyéb processed pékáru) nevű loop-hole-ba, 0 zöldséggel.


A választás a tied!

2022. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pro tipp, ha unjátok a szendvicseket akkor tudom ajánlani a teljes kiőrlésű tortilla-t, egyből fancy-bb és tartalmasabb lesz a tìzórai. Ezt otthon is könnyen el lehet előre készìteni és jó áron is több szupermarketből beszerezhető. Pl. Aldiban 6 db/400 Ft, ami azt jelenti, hogy durván 60 Ft egy tortilla. Kb. Egy zsemle ára, de mégis más format. És több idő, míg elnyammogod, mint a zsemlét.
2022. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!