Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok felétek, hogy ilyen 2-3 hónapba 1 energiaitaltól lehet valami bajom? Azért iszom mert olyan helyen dolgozom ahol változik a beosztáson és reggel nem mindig van időm kávét csinálni.

Figyelt kérdés
A baj csak az velem hogy én mindent túl tudok gondolni tehát van olyan idő mikor már csak a szagátok érzem hogy szédülök fáj a fejem rosszúl vagyok gyorsan ver a szivem( úgy hogy még bele se ittam. ) Az orvosom mondta hogy szerinte nem lehet és ha megiszok egyet és ugyan ezt érzem akkor ez csak ideg alapon van és csak beképzelem magamnak de azért kíváncsi lennék a válaszotokra 24/F
2022. febr. 11. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy lesz, napi 1-től se lenne, mivel semmi káros nincs benne. Koffein annyi van, mint 1 szem koffeintablettamba, fika mennyiség. Ezen kívül kevesebb adalekanyag van benne, mint egy sima üdítőbe.

Csak a tudatlanok terjesztik azt, hogy káros

2022. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Minden szervezet más, de 2-3 hónapban 1 energiaital?!?! Mi bajod lenne bakker. Én tini koromban 2 literes s-budget energiatalt toltam le fél óra alatt. Na az hülyeség volt de nem volt bajom tőle.
2022. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon szépen a válaszaitokat! Jobban megnyugtattatok mint az orvosom:D
2022. febr. 11. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
2-3 havonta 1, az semmi, ennyi bűnözés mindenkinek belefér. De ha komolyan rosszul vagy tőle, inkább hanyagold, mert az nem normális dolog.
2022. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A rosszul létet orvosom szerint csak beképzelem hiszen vannak olyan időszakaim mikor elő jönnek az ilyen pánik rohamjaim és akkor már csak ha mások körül vagyok akik tudod isznak és megérzem az illatát akkor is elő jön az hogy szédülök fejem fáj és mintha szurva a szivem szóval érdekes
2022. febr. 11. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Bírom, hogy a kávét természetesnek és biztonságosnak tartod, de a 3 havi 1db energiaitaltól rettegsz. A kettő beltartalma ugyanaz: koffein és cukor.
2022. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem utolsó…sajnos a kávétol is ugyan így vagyok igyan ezek a tünetek jönnek elő
2022. febr. 11. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy lehetne tőle bármi bajod, igaza van az orvosodnak. De amúgy ha rosszul érzed magad tőle akkor én nem innám a helyedben, sem a kávét.


Esetleg fekete tea vagy koffeintabletta nem lenne jobb?

2022. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azokat meg nem próbáltam de utána nézek. Koszi a válaszod!
2022. febr. 12. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!