Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miből tudok magamnak étkezeshe...

Miből tudok magamnak étkezeshelyettesito port kutyulni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam 2 dl tej, fel banan, egy evokanal zabpehely, egy evokanal fejerjepor osszeturmixolva. Plusz szednek multivitamint naponta. Ez kivaltana a turbo dieta es tarsait?

2022. márc. 13. 18:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%

a banán gyors felszívódású cukor

a zabban lévő rost éeskevés

vitamin meg az egész kutyulmányodban nulla

2022. márc. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

"a banán gyors felszívódású cukor"

Ezek a femina.hu-s, ketogén szemléletű leegyszerűsítések 2022-ben zseniálisak.

"a zabban lévő rost éeskevés"

Ez mennyiségtől függ.

"vitamin meg az egész kutyulmányodban nulla"

Ezt azért nem mondanám, hiszen a tej, a banán és a zab is mikrotápanyagban gazdag, mégha nem is annyira, mint mondjuk egy spenót vagy egy lazac. A gond nem a kutyulmánnyal van, hanem a kérdező céljával, nulla tudásával, esetleges trollkodásával és azzal, hogy egy rohadt reakció nem érkezet egyetlen segítő kommentre sem. Megérte írni neki.

2022. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a valaszt. Én fix etkezeshelyettesitest szeretnek, amihez igazabol nem kell fozni, szinte azonnal kesz es mindig azonos a kaloria es tapanyagtartalma mint a kesz turmixnak. Nekem az eredeti bevalt, csak draga ezert csinalnek hazilag. En neha jobb szetetem a folyadekot, szoval mindenkepp turmixba gondolkodok amivel reggelit vacsorat ki lehet valtani.
2022. márc. 14. 08:38
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire eltántoríthatatlan vagy turmixok terén, akkor arra figyelj, hogy jó minőségű, mikrotápanyagban bővelkedő, természetes, nem ultrafeldolgozott élelmiszereket használj. Ezzel a banános, tejes, zabpelyhes megoldással alapvetően semmi gond nincs.
2022. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#10 te mégis mi a f*szrol beszélsz? Ha te csokival viszed be azta 650 kalóriát vagy zöldséggel ugyanúgy 650kaloria és ugyanúgy fogyni fogsz ha az alatt vagy. Az h mi egészséges vagy mi nem az más tészta.


Kérdező rád biztos nem fogom a nyálamat csorgatni mert aza diéta amit követni fogsz max 1-2 het es befogsz zabálni mindent. Kövér maradsz és ronda ha ezt a szart fogod enni

2022. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

15-ös!

Nem mindegy te szerencsétlen, pont arról írtam, hogy nem elég a kalóriadeficit. A csokitól kalóriadeficitben csökken a súlya, csak egy formátlan zsírtömlő lesz.

Ha te csokit zabálsz és örülsz annak, hogy "jót" mutat a mérleg, az a te dolgod, én a kérdezőnek írtam, ne foglalkozz vele!

2022. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

#16 szóval szerinted egy 130 kilós ember aki kalória deficitbe van, és fogy 60 kilót

csokival az zsirtomlo lesz? Ha zöldséget eszik kalória deficit alatt se lesz formás! Formás csak edzéssel lesz, fogyni meg csak a kalória deficittol függ! Szóval ne oszd itt nekem az észt mikor fingod sincs semmiről. Szerencsétlen.

2022. márc. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Humor Herold ***** válasza:
57%
A csokizabálással fogyás azért nem működik, mert nem lehet hosszú távon fenntartani.Az édesség,a cukros ételek nem tápláló ételek.Magyarul egy ilyen étrenddel csak koplal, folyamatosan éhes lesz.Így képtelen lesz alacsony kalórián tartani magát.
2022. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

17-es!

Ha nincs megfelelő tápanyag, akkor hiába edz.

A utoljára leírom.

A kérdezőnek írtam, te azt csinálsz a nyomorult testeddel, amit akarsz.

2022. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
#19 fhuu de sötét vagy. Egész végig a fogyasrol beszéltél, mostmeg az edzést úgy teszed ide, mint ha arról lett volna szó végig. 🤦🤦🤦🤦 Igen a kérdező biztos edzeni is akar, mikor diéta helyett ilyen szart fog fogyasztani lustaságbol 🤦🤦
2022. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!