Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlatok nekem egy prémium...

Ajánlatok nekem egy prémium minőségű fehérje port?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok bevinni elegendő fehérjét, így egy táplálékkiegészítőben gondolkozok. Viszont nem értek hozzá: van ezer gyártó, ezer termék.. Szeretnék egy megbízható gyártót és egy prémium minőségű fehérje port, ami hű társam lenne az edzések során. Hallottam sok sztorit, hogy itt-ott csalnak a gyártók, telerakják gyenge minőségű aminosavakkal, stb..


Amit eddig hallottam gyártók: Biotech USA, Scitec, MyProtein, ezekről mi a véleményetek?



Mellékesen: Szeretnék egy jó kis Multivitamint is, ha valaki a "kezembe nyomna egyet", nagyon megköszönnémm



2020. nov. 29. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind3 teljesen jo, biotech, scitec es a myprotein is. Ha laktoz erzekeny vagy vegyel izolatumot de amugy teljesen jo a sima koncentratum :)

En csak ezt a 3 at hasznalom mar evek ota.

Multivitamin: scitec multi pro vagy mega daily one

2020. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amugy a dymatize iso100 is elegge jo minosegu feherjepor

De ar ertek aranyban a myprotein ami a legjobb foleg mikor nagy akcio van ( pl most 44%)

2020. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mind a három márka jó, én évekig Scitec/Biotech termékeket fogyasztottam, az utóbbi időben álltam át a GymBeam-re mert minőségben ugyanott vannak, és jóval olcsóbb.

[link]

2,5 kg-s fehérje 7190 Ft most a black friday miatt, de alapból is 3600 ft/kg áron szokott lenni, és ízre/oldódásra van olyan, mint a Biotech 100% Pure Whey. A Scitec fehérjék ízre finomabbak, vagy is édesebbek, de nekem már annyit nem ér a 6000 ft/kg-s átlagár.


Multivitaminból meg én is a scitec mega daily one-t ajánlanám, mert most van rá egy fasza akció.

[link]

De ha a költséghatékonyság nem annyira szempont, akkor a Multi Pro a legjobb.

2020. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a biofost. 3 fajta feherjet vettem mar toluk, mind szar van izben es oldodasban.

Scitect szoktam venni, és ott van van az egyik kedvenc izem...

2020. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Utolsó, kicsit kifejtenéd a válaszod? Mi nem tetszett, miért?

2020. nov. 29. 21:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet az, hogy valahol 10000 Ft alatt van 2.5 kg, màshol meg majdnem 20000 Ft? Mi a különbség, vagy ez nekik hol éri meg? Nem lehet, hogy azért olcsóbb, mert nincs olyan jó, csak mese? Mellesleg, tudom: "nem minden jobb, ami drága."
2020. nov. 30. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Piros vödrös scitec csoki-kókusz ízesítés... én csak ezt iszom a legfinomabb... minden mást leszarok.
2021. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!