Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak fehérje port iszok...

Ha csak fehérje port iszok meg vitaminokat szedek lefogyok?

Figyelt kérdés
Fogyni akarok pár kilót. Ha csak fehérje port iszok meg vitaminokat eszek akkor mennyi idő alatt fogyok le? Max. Még esetleg salátát ennék de semmi más meg víz
2020. máj. 31. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Le, de nefrológiára kérd ki az időpontot már most mert szerintem hosszú lesz a várakozás a koronavírus miatt aztán mire tönkre megy a sok fehérjétől a veséd pont sorra kerülnél.


Egy napi étrendnek még nagyon diétásként meg kellene lennie 1200 kalóriának egy adag kb 50g mondjuk 200kcal tehát 300g (6 adag, napi ajánlott olyan 2) fehérjeport innál naponta és semmi mást nem ennél hozzá szerinted milyen hatással lenne rád? És ez még a jobbik eset amikor a tömény fehérjeport eszed nem a felcukrozottatt.

Inkább étkez normálisan változatosan (lehet fehérje dúsan de nem ennyire) és edz megfog jönni az eredménye!!!

2020. máj. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kell a szénhidrát is, meg zsír, de csak annyi, hogy beleférjen a napi kalória adagba.
2020. máj. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezt a tönkremegy a veséd a fehérjétől baromságot abba pliz
2020. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos nagyon is igaz, hogy a rengeteg tömeggyártott, szintetikus fehérjétől igenis tönkre mehet a vese. (és ne mondjátok, hogy nem szintetikus, mert ennyi tej nincs a földön mint mostanában tejsavófehérje...)

Nyilván nem akkor, ha napont megiszol egy fehérjeturmixot, de ha ez a szám mondjuk napi 3, és rendszeresen, akkor nagyon könnyen benne van a pakliban.

2020. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

#4


Persze szintetikus. :D

2020. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan, számoldd már ki, hogy 1 kg tejsavófehérjéhez hány liter tejsavó kell, és annyi tejsavóhoz mennyi tej. Segítek: 1kg tejsavófehérje 165 liter tejből készül. Oké, hogy a tejsavó a tejipar mellékterméke, de akkor sincs ennyi, mint amit az izomJanik elfogyasztanak. + antibiotikummal telenyomott tehenekből jövő tej 165 literében vajon mennyi antibiotikum maradvány van?

És még a többi táplálékkiegészítőről nem is beszélve: kollagén, bcaa, l-carnitin, kreatin. Ne mondja senki, hogy ezek természetes anyagok!

Otthon vagyok a témában, ezt tanultam, úgyhogy engem nem kell helyrerakni. És nem a biotechusa, vagy gymbeam honlapjáról tájékozódtam.

2020. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is otthon vagyok a témában ezért is mondom, hogy butaságokat beszélsz. 🙂
2020. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Oké, jól írta az első, majd találkozunk a nefrológián.

Meg fogsz ismerni, fehér köpeny lesz rajtam és sztetoszkóp a nyakamban :)

2020. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Álmodbam kisfiam, álmodban
2020. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Igazából lány vagyok és már dr, de mindegy.
2020. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!