Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor érdemes fogyasztani a...

Mikor érdemes fogyasztani a biotech usa ízesített szénhidrát port?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Páromnak rendeltem 2 csomaggal. Munka után fogyasztja azaz estére és másnap fáj a gyomra tole. Ki probálás kepp 2 este nem ivott és kutya baja..

Tömegnövelés céljábol issza, de mikor érdemes fogyasztani?


2021. dec. 19. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Neki semmikor mert allergiás rá.
2021. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mire lehet alergias mikor csak vitaminokbol meg ásványi anyagokból áll?
2021. dec. 19. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak vitaminokbol meg asvanyi anyagokbol all akkor mitol "szenhidrat por"? 🤔🤷‍♂️
2021. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van benne maltodextrin, dextroz, szacharóz, és kukorica keményítö...

De ezzel nincs gond mert régebben is ivott ilyen lötyit.. Azért gondoltam hogy esetleg az idözítéssel van e baj.

2021. dec. 20. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


"A maltodextrin leggyakoribb mellékhatásai közé tartozik a regurgitáció és a gyomorégés. "

2021. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert nem eszik inkabb jo minosegu cht kajabol? Az a 30gramm kb amit a por ad az par kanal rizs.. sokra am se megy vele. Ha nagyon inni akarja akk edzes utan feherjevel osszekeverve
2021. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan munkálya van ahol csak 2x lehet enni reggeli meg ebéd. Fizikai munkát végez ezért gondoltam én, hogy majd talán ez vissza hozza a sulyát mert több mint 10kg-t fogyott.
2021. dec. 21. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor ott a valasz :) igya meloba. Inni csak lehet. Amikor meg tud akkor inkabb szilard kaja
2021. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!