Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étel/italkombinációk...

Milyen étel/italkombinációk vannak amitől hasmenése van az embernek vagy hányása?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 14:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. márc. 22. 16:54
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor gyerek voltam, az a szóbeszéd járta, hogy sós kávétól és krétaportól belázasodik az ember. Nem próbáltam, de szerintem hülyeség. Legalábbis a kávé tuti.
2022. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Tömény, erősen cukros dolgoktól, ha sokat iszol/eszel belőle. Nekem gyakorlatilag semmitől sem megy a hasam, de 1-2szer ittam valami gyuros tapszert , valami 800kaloria meg 30g fehérje, na az hamar átmegy az emberen ha éhgyomorra bevered és nem mozogsz, hogy a szervezet elkezdje feldolgozni.

Reggeli helyett gondoltam bedobok egyet, hát nem erre való, alapállapotban tul sok a szervezetnek szerintem.

2022. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13: a párom sokszor reggeli"kiegészítésként" issza, semmi baja tőle, de ez marhafehérje. a többitől f.sik, ha kell ha nem 😄
2022. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik édesítőszer meghajt, ha nagyobb mennyiségben fogyasztod.
2022. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sok zsírostól megy a hasam. Egyszer egy tojásos reggeli után ettem sós mogyorót, alapból mindkettőt szeretem és fogyasztom, de együtt meglepő hatásuk volt. Ez mondjuk szerintem annyira nem gyakori, mástól még nem hallottam.
2022. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. márc. 23. 09:04
 18/18 anonim ***** válasza:
45%

Jó bendőbe minden jó! Bármit ehetek, bármilyen sorrendben, nem árt meg. Ezzel nem tudtam volna lógni az iskolából.

Nem javaslom hogy kipróbáld, mert a vegyületei mérgezőek, de olvastam, hogy régen tréfából higanyt kevertek az italába annak, akivel ki akartak tolni. Olyan gyorsan hatott, hogy ott helyben összef.sta magát.

Hallottam egy esetről. Lamisil tablettát bőrgomba ellen kapta, aki mesélte. A tabletta kiirtotta a gyomrából a hasznos, emésztést segítő baktériumokat. Csak a zsírt tudta megenni zsírral, minden mástól hasmenése volt néhány hétig, amig újra el nem szaporodtak a gyomrában a hasznos bacik.

2022. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!