Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olaj nélküli fritőz?

Olaj nélküli fritőz?

Figyelt kérdés

Beszeretnék ruházni egy olaj nélküli fritőzre de fogalmam sincs megéri-e. Tapasztalatokra véleményekre lennék kíváncsi hogy kinek hogyan vállt be?

Illetve ha nem nagy kérés recepteket is szívesen fogadnék hogy ki mit süt benne



2022. ápr. 16. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem vàlt be szàraz a kaja benne.
2022. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Mi leginkább hasábburgonyát sütünk a forrólevegős fritőzben. Azt jobban szeretjük mint az olajban sültet. Korábban a hőlégkeveréses sütőben sütöttük, de az lassabb, mert nagyobb a tér. Még akkor is ha egyszerre többet lehet sütni.
2022. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
84%
Személy szerint én szeretem. Sokkal egészségesbb, mintha olajban sütnénk ki az ételt. Oké, talán picit időigényesebb, meg egyszerre kevesebb is fér, de szerintem abszolút megéri. Általában krumplit szoktam benne sütni, vagy előre fagyasztott dolgokat. Amúgy elvileg sütiket is lehet benne készíteni, de azt még nem próbáltam.:) Ha veszel, kapsz mellé egy tájékoztatót, hogy hány fokon,és kb mennyit érdemes sütni, de azt pár használat után kitapasztalod.<3
2022. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon bevált.
2022. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is bevált. Spriccelős fejű üvegből kevés olivaolajat rácseppentve nem lesz száraz a kaja.

Ha több személyre akarsz sütni, akkor a nagyobb méretű fritőzök közül érdemes választani. A kisebbek 1-2 adagosak.

2022. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Részemről: ki a rákot érdekel, hogy egészségesebb, ami benne készül, ha ehetetlen?

Másnapos sültkrumpli is ehetőbb, mint a forrólevegős fritőzben frissen készült.

2022. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj aki a bö olajban sült ranott hust sult krumplit szereti azt ez ami ebben keszult meg se közeliti.
2022. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Akinek ehetetlen a benne készült étel az szimplán balf#sz.
2022. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanolyan, mint a légkeveréses sütö. Nekem nem éri meg, ha nem akarok olajat használni,, beteszem a sütöbe.
2022. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Anyukám vett, nagyon megbánta
2022. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!