Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olaj nélküli fritőz?

Olaj nélküli fritőz?

Figyelt kérdés

Beszeretnék ruházni egy olaj nélküli fritőzre de fogalmam sincs megéri-e. Tapasztalatokra véleményekre lennék kíváncsi hogy kinek hogyan vállt be?

Illetve ha nem nagy kérés recepteket is szívesen fogadnék hogy ki mit süt benne



2022. ápr. 16. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

HA szereted a sütöben sült ételeket, amiket egyébként bö olajban szokás sütni és csak kevesen vagytok, akkor esetleg megéri, mert gyorsabban meleg, mint a sütö. Ha többen vagytok, akkor fölösleges, a sütöben ugyanolyan lesz.

A legtöbb esetben elöször nagy a lelkesedés, mert egy új akármi, aztán felfedezik, hogy a sütö jobban használható, az eredmeny, hogy egy újabb kacat van, amit nem tudsz hová tenni, kidobni meg sajnálod, ezért csak porfogó lesz belöle.

2022. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ahogy látom megoszlanak a vélemények :D elbizonytalanodtam úgy hogy nem tudom vegyek e vagy sem. Igazábòl én is a bő olajas kajákhoz vagyok szokva így nem tudom mennyire jönne be nekem
2022. ápr. 17. 05:00
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bö olajos ételeket szereted, akkor nem hiszem, hogy ízleni fog, ami ebben készül.

Nincs ismerösöd, akinek van? Ott meg tudnád kóstolni, milyen benne az étel.

2022. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem jobban ízlik sok étel a fritőzben, de én alapból nem szeretem, ha úszik az olajban, kicsit rosszul leszek tőle, kell mellé a savanyúság.

Meg hát egészségesebb.


Végülis nem egy akkora befektetés, mármint 20-30 ezer szerintem. Összehasonlításképp valaki a körmösnél vagy a fodrásznál havonta költ ennyit. Ha nem ízlik benne minden kaja, akkor is megéri.


De én nem vagyok ügynök, nyílván mindegy, hogy veszel-e.

2022. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, én a Lidlben vettem kb 10 ezer forintért, a legjobb vételem volt. Igaz nekem különösen jól jött, mert az albérletemben csak indukciós sütő van, ezért sült ételeket nem tudtam készíteni. Viszonylag kis helyet foglal, amiket szeretek, azokat el tudom benne készíteni. Alapból sem szerettem sok olajat használni, főleg mióta horribilis áron van. (pedig most még árstop is van rajta) Egyébként ha egy kicsit meglocsolka az ember olajjal az ételeket, akkor nem lesz száraz az étel. Nem fog tocsogni az olajban, de az nem is egészséges, nem is gazdaságos és nekem nem is ízlik. Mirelit dolgokra tökéletes az Air Fryer, de én sütöttem már mindenféle dolgot benne, kacsahúst, sertés-és csirkehúst, grillsajtot, grillkolbászt stb. Nekem minden finom lett benne, pedig elég válogatós vagyok, de nagyon elégedett vagyok vele.
2022. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!