Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy tapasztaljátok, a jelenle...

Hogy tapasztaljátok, a jelenlegi árak mellett még mindig olcsóbb otthon főzni, mint rendelni?

Figyelt kérdés
Beleértve azt is, hogy X mennyiséget ki lehet adagolni, lefagyasztani későbbre, stb.
2022. aug. 31. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy még mindig? Mindig olcsóbb lesz, de most hogy a szolgáltatók árai elszallnak, még inkább.
2022. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, hogy én nem kérek el magamtól 490 forintot csak azért, mert kiveszem a kaját a sütőből :D
2022. aug. 31. 23:24
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Tekintve, hogy a Gastroyalnál már 1800 körül van 450g étel, így eléggé. Az Interfood pár százassal olcsóbb, de annyival gyengébb ízű is.
2022. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Most lett igazán olcsóbb. Eddig lazán megengedhettem magamnak havi pár rendelést, most az utóbbi időben annyit emeltek az éttermek, hogy örülök ha havonta egyszer megengedhetem magamnak.

Pár hónappal ezelőtt ketten megpizzáztunk háromezerből, most ugyanez hatezer.

2022. szept. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most lett igazán olcsó a rendeléshez képest. Sőt, most már a kenyeret, pékárut is sokkal inkább megéri otthon készíteni, és ez csak egyre rosszabb lesz.
2022. szept. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Isti22 ***** válasza:
96%
Alapanyagáron természetesen olcsóbb volt mindig, csak az a kérdés, van-e rá időd és energiád.
2022. szept. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Most olcsóbb csak igazán. Mi idáig ha megkívántunk valami rendelős kaját, gondolkodás nélkül rendeltünk havonta akárhányszor. Akár egymás utáni napokon is. Most viszont igen átgondoljuk. Már főzési terven gondolkoztam, hogy a legpraktikusabb, hogy legyen mindig itthon főtt étel, de minél kevesebbet kelljen a konyhában tölteni.
2022. szept. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miféle debil kérdés ez?

Gondolod az éttermek tavalyi árakon kapják az alapanyagot, energiát?!?

2022. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Persze, hogy olcsóbb otthon főzni. Mi előre tervezünk és az alapján, hogy éppen mi akciós, így még olcsóbb.
2022. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy ez miért kérdés.

Tegnap pl. resztelt májat főztem rizzsel, hozzá cékla savanyúság, egy adag 500 ft-ra jön ki mindenestül. És estig elvagyok vele. Általában ennyiből jön ki egy napi ebédem.

2022. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!