Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kávéfogyas...

Mi a véleményetek a kávéfogyasztásról?, más is van itt aki nem a hatása hanem főleg az íze miatt issza? Ők hány kávét isznak egy nap?

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Az íze miatt iszom,naponta egy csészével.de nem mindig jön be az íze.
2022. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Én napi 2 eszpresszót szoktam inni általában. Imádom az ízét, feketén iszom, de ennél többre nem vágyik a szervezetem - kivéve ha néha sikerül nagyon alaposan bekajálni (pl. éttermi vacsoránál), utána nagyon jólesik az emésztésemnek.
2022. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Én 3:1-bent szoktam inni az íze miatt. Rám egyáltalán nem hat. Ritkán iszom rendes kávét otthon vagy kávézóban, azok sem hatnak. Általában reggel és délután iszom, de a délutáni van, hogy kimarad.
2022. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
1 tejeskávét iszok reggelente, én is csak az íze miatt meg megszokásból.
2022. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Az íze miatt iszom elsősorban, meg jobban indul a reggel, ha van valami jó dolog is, nekem a kávé az. Viszont a hatása is számít, mert hozzászoktam, ha nem iszom, akkor feszült leszek és fáradtabb.
2022. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem kell kötelezően éjszakáznom (munka miatt), akkor 2-t. Egyet reggel ébredés után (még tisztálkodás, borotválkozás előtt), és egyet 14 és 15 óra között.
2022. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha kell, akkor 3-at - ez lemaradt (és utóbbit olyan 7 után szoktam, de olyankor fenn vagyok 1-2-ig -és ilyenkor totál felborul a bioritmusom). (6 os vagyok)
2022. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
46%
Én legfőképpen az íze miatt iszom, nincs nagyon hatása. Általában reggel szoktam vagy ebéd után, de naponta csak egyet.
2022. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na én leszek a ritka kivétel :D nekem egyáltalán nem jön be az íze ezért nem is iszom. A fáradékonyság ellen meg inkább kialszom magam. Hosszabb távon ez egészségesebb megoldás mint a kávé.
2022. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kólauborkával ***** válasza:
64%
Na én pont az íze miatt nem iszom. Akármikor inkább egz kakaó, hogy mennyi basztatást kapok én ezért… :D
2022. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!