Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SoS! Mit egyek? Gyors válaszok...

SoS! Mit egyek? Gyors válaszokat "lécci"!

Figyelt kérdés
Szájsebészeti beavatkozáson estem át és tilos tejet, tojást és húst ennem!De akkor mit egyke mert már kb elájulok a sok zöldség/gyümölcs pürétől...nagyon éhes vagyok...
2010. szept. 30. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt egy eleg huzos szajsebeszeti mutetem, en akkor szoktam ra a bebietelekre.

Meg, igaz ez egy kicsit undorito igy visszagondolva, de feldaraboltam kiflit, lelocsoltam gyumolcslevel( multi), es ezt az egeszet befuszereztem husfuszerrel es isteni finom volt.(:


Mellesleg sok sikert, en nem birtam egy hetnel tovabb.

2010. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

paprikás krumpli (kolbi nélkül is jó)

petrezselymes krumpli grillezett zöldségekkel

Vagy: Krumplit megfőzöl. Gombát,paradicsomot, paprikát (tehetsz még hozzá bármilyen zöldséget) összepárolsz. Hozzáteszed a felkockázott főtt krumplit és kicsit összepirítod. (tejföl is dukálna rá, és be a sütőbe. De anélkül is fincsi)

Remélem segítettem!!

2010. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Borsóleves (pont azt főzök)
2010. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most sütök egy kis sütő tököt de az baj h jövő csütörtökig így kell étkeznem.:(Teát lehet ilyenkor inni?
2010. szept. 30. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Elso vagyok, nem irtad, hogy milyen muteted volt, ugyhogy mielott meg valamit is tanacsolnank, olvasd el ezt:


[link]

2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
arcüregzárása
2010. szept. 30. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Jövőhét csütörtökig?....szegénykém.Nekem most derült ki hogy ezekre allergiás vagyok(amiket te most egy hétig nem ehetsz),szóval nekem életem végéig,így kell élnem!
2010. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
uh.. szegény:(
2010. okt. 1. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Allergiás a húsra..? Én is allergiás vagyok a tejtermékekre, de annyira hogy egyáltalán nem ehetem, mert belehalnék (vagyis nem, ha időben kapok gyógyszert, de ezt mi garantálja ugye) úgyhogy én szójatejet vagy magvakból préselt tejet szoktam inni, szójából meg van tejföl, joghurt stb. Erre a pár napra lehet, hogy megérné beszerezni:)
2010. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19:37-es vagyok.Az orvosom a tartósítószerre allergiás!Szerintad ő mit eszik.Hm..
2010. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!