Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire káros a Hell (energia...

Mennyire káros a Hell (energiaital) a szervezetre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kérdéssel jövök hozzátok. Mennyire káros a Hell energiaital a szervezetemre? Egy héten max. 4-et, 5-öt iszok meg. Van olyan nap, amikor nem iszok, de van olyan nap amikor megiszok 2-öt.

2023. márc. 14. 10:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen, a visszajelzéseket!
2023. márc. 14. 13:37
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

10


De igen, a sok felvágottban és a húsban is sok a káros adalékanyag. De nem mindegy, hogy a napi pacalpörkölt zsíros kenyér kombóhoz tolsz e még le 5 energiaitalt, vagy nem.

Tudod, a káros hatások összeadódnak.

2023. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
95%
Kedves Kérdező, az a mennyiség, amit te iszol talán elfogadható koffein szempontjából, de alapvetően egy szar műanyag cukros lötty.
2023. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Magas a koffein tartalma.

Nem tudom, nekem mondjuk még az energiaitalok között is a hell az amit a legmüízübbnek érzek, de biztos nem lesz nagy bajod 1-2 doboztól egy nap.

2023. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16%
Az energiaital méreg. Kis mennyiségben persze a hatása is elhanyagolható, de ez szerintem már nem az.
2023. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a visszajelzéseket! :)
2023. márc. 14. 15:00
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ne beszéljünk már hülyeségeket. A szén-dioxidot maximum kiböfögjük, nem jut a gyomorból a vérbe, és nem is lélegezzük ki. (Ugyan így az oxigénes víz is nettó átverés, mivel nem szívódik fel a gyomorból.)

Attól hogy valamit ezer éve fogyasztanak, egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem káros, pl. dohány, alkohol.

És várjuk az említett labor kutatási eredményeket.

Egyébként mértékkel fogyasztva nem hiszem, hogy káros. De jöhetnek lepontozni a napi öt kávét iszok, de a gyerek nem ihat meg néha sem egy energiaitalt emberek.

2023. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Előző erről beszélek. Az energiaitaltól kivannak sokan de kétpofára zabálják a lisztet cukrot brióst alkohol cigi az nem gond. Ezt a képmutatást!
2023. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 nem károsabb mint a sok szemét kaja
2023. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
#18, nekem is ez a kedvencem, ahogy nagyanyám, műtött szívvel egy nap elszív egy csomag cigit, de én 24 évesen nehogy megigyak egy energiaitalt:)))))
2023. márc. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!