Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kenyérsütőgépben lehet sütni...

Kenyérsütőgépben lehet sütni teljes kiőrlésű kalács őt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lehet.
2023. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi nem sok közöm van hozzá de már csak teljes kiőrlésű pékáru tehetek és érdekel a téma
2023. márc. 24. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egyetlen egy kenyér sem sikerült gépben, de lehet én vagyok a béna. A nagy lyukra számítsd a közepén! Vagy már rutinos vagy fehér kenyérből?

Rendszerint a mellékelt leírásban szoktak lenni receptek is, könyveket is lehet kapni, kifejezetten kenyérsütő gépre.


Itt egy recept:

[link]

2023. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Itt meg sok:

[link]


Egyiket sem próbáltam.

2023. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tíz éve volt gépem, A benne levő leírásban levő tiz receptből kettőt rendszeresen betű szerint betartva egész tűrhető kenyeret sütöttem, plusz az ősrégi családi bögre tésztát is egész jo minőségben megcsinálta.


Ennyi a tapasztalatom

2023. márc. 24. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet. A teljes kiorlesu sosem fog annyira megkelni es sosem lesz annyira foszlos de hozza lehet szokni.

Arra figyelj hogy pici (1tk) cukrot igy is tegyel bele, azt megeszi az eleszto, nem kerul a vegen a cukrotartalomba.

Illetve tk pekaruhoz mindig picit tobb viz kell, akar 10 szazalekkal is mint a simahoz. En pl kenyeret felesben sutok es ahhoz 650 helyett 680 vizet rakok

2023. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát a bolti teljes kiőrlésű se az igazi de hát ez van ha megöregszünk...
2023. márc. 24. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!